Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lesz valaha barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kvadrusz kérdése:

Szerintetek lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és 150cm "magas". Mindenki azt mondja hogy ne görcsöljek rajta mert úgy is lesz majd a jövőben? Most akkor akik ezt mondják azok komolyan gondolják vagy hazudnak hogy ne fájjon nekem?

2021. szept. 16. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromi klisésen fog hangzani, de ha valaki szeret, akkor nem fogja érdekelni hogy milyen magas vagy. Felesleges ezen görcsölni 🤗
2021. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszem, hogy lesz.

Ismertem veled egy magas srácot. Ő is tudott csajozni. Nem csak ezen mullik a dolog.

Én 185 vagyok mégis ritka pillanat, ha van valakim. Nyílván hátrányból indulsz, de találni úgy is fogsz valakit, de az garantáltan normális csaj lesz, nem azért fog veled összejönni, mert unstkozik, vagy mert tud melléd magassarkút húzni.

Nekem hiába volt már pár exem, igazából csak arra volt jó, hogy idegileg kikészítsen. Ezt spóroltad eddig meg. Ne légy negatív, próbálkozz és menni fog. Ha szánalmas vagy, mert a magabiztosság szikrájs sincs meg benned, az lelombozóbb szerintem.

2021. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan nehezebb lesz (ertsd = felejtsd el a diszkoban ismerkedest), de belegondolva, gyakorlatilag minden alacsony baratom házas.

Ne aggódj, nem ezen múlik.

2021. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben lehet találni valamit, ami miatt nem lehetne barátnője, mert negatívum, de aztán a többségnek mégis lesz. Annyit mondok, akit emiatt buksz el, azért nem igazán kár.
2021. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
bankkártya függő !
2021. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Sok fiú szereti az alacsony lányokat, de ez amúgy sem a magasságodon fog múlni, szóval ne györcsölj ezen.
2021. szept. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondták, lesz barátnőd!
2021. szept. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 válaszoló vagyok. Bocsi, félreértettem a kérdést, és csak most vettem észre, lol. De még mindig azt mondom ne aggódj, mindenkinek jut valaki, és egészen biztos vagyok benne, hogy Te is találsz majd egy lányt aki úgy fog szeretni ahogy vagy. :)
2021. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, aki elég alacsony, és kosárlabdázik. Iszonyú technikás, simán elmegy mellettem, pedig én 183 vagyok. Szerintem azért nem érdemes ezzel a kérdéssel foglalkoznod, mert változtatni úgy sem tudsz rajta és csak lefoglalja a gondolkodási kapacitásaidat. Menj a céljaid felé, csináld a dolgod a világban, a lányok akikhez közeledsz, majd eldöntik, hogy akarnak-e veled lenni. Lesz olyan, aki akar.
2021. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Próbálj törpenövésű nőkkel ismerkedni. Ezt nem bántásnak szánom most, de nem foglak áltatni, mint sok ember. Gyakorlatilag te is törpe vagy és igen, ez a normál alkatú nők óriási részét zavarni fogja, mert nem akarnak maguknál (jóval) alacsonyabb partnert, sokuknál az egymagas is kizáró ok, ráadásul ilyen alacsony nő is kevés van.

150 cm egyébként még nőknél is a nem kóros alacsonyság alsó határa kb, férfiaknál már tényleg extrém. Családi vonás vagy esetleg van valami eü oka? Kivizsgáláson voltál ezzel kapcsolatban? Ezeket megint nem bunkóságból kérdezem, hanem mert ha esetleg kezeléssel pl lehetsz magasabb, azt még talán el lehet kezdeni, de nem sokáig, ilyen korban már elkezdenek lezárulni a csontvégek (ha ez még ugyan meg nem történt).

2021. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!