Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért idegesíti a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesíti a barátnőmet ha összejövök az exével?

Figyelt kérdés
Nem miattam mentek szét. Már a bnőmnek van más. Ja és nem kell egymással találkozniuk.

2023. márc. 27. 14:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%
Lehet dugtak, aztan pasi nem foglalkozott vele
2023. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

Mert primkó a barinőd szerintem

de nembiztos, akár féltékeny is lehet, mert az új párjával ,,ha nincs ló, jó a szamár is" -alapon jött össze, de még mindig az előző csávóját szereti. És nem érti, hogy már veled boldog. Meg te is vele, az sem érdekli. sőt, igazából az új sajhát párja sem, mert a régi után epekedik

2023. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
45%
sztereotipia ,hogy ilyenkor "elárultad őt", és ilyenkor úgy hiszi; mások szerint; az "általános vélemény szerint" meg """"KELL""""" sértődnie.
2023. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még mindig nem lépett túl rajta. Vagy ez nála elvi kérdés, hogy a barárnő exével nem jövünk össze. Én leülnék vele megbeszélni a dolgokat.
2023. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan nem tudtál mást találni? :D nem igaz hogy más pasi nem tetszik, csak a barátnőd exe..jogosan zavarja és te még hőbörögsz a miérteken

Fordítva neked is jól esne biztos?

2023. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna
2023. márc. 28. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!