Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Osztálykiránduláson barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálykiránduláson barátnőmet lekapta az egyik osztálytàrsa, mit csinálnál?

Figyelt kérdés

(Akit érdekel: Barátnőm 18, én 20 vagyok)


A story annyiban kimerül mint amennyit leírtam, viszont alkoholos befolyásoltság alatt voltak...


Viszont nem tudom miért, valami bànt engem belül. Màr nem úgy csókokom meg, és nem esik annyira jól az ölelèse sem. Valahogy valami annyira elb@szódott bennem. Szívem szerint egyedül lennék, és magàra hagynám, kérdések merülnek fel bennem folyamatosan.



2022. máj. 22. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ. Ha csaj visszacsókolt, akkor szakítanék. Ha csak a srác lekapta, a csaj meg ellökte, akkor nyilván rosszul esne de nem szakítanék. Viszont ha te ezen nem tudsz túl lépni, akkor szakíts szerintem.
2022. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát, én nem tudom... Visszacsókolás esetén instant szakítás. Bár azt sem értettem soha, hogy hogyan jut valaki annyira közel egy másik emberhez, hogy lesmárolja, ha a másik nem akarja.

Egyébként én a helyedben szakítanék, ha ennyire nem tudsz elvonatkoztatni ettől.

2022. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Figyu! Már hatodikban annak örülnek a fiús szülők, ha kiránduláson kötelező jelleggel elsütött üvegezésnél vannak jelen lányok is.

A lányos szülők meg annak örülnek, ha fiú is akad az üvegezésnél.

Szóval 18 évesen ilyen problémákkal baromira le vagy maradva a fejlődésben.

2022. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Szó szerint az első választ tudnám megismételni. Ha viszonozta a csókot szakíts, ha ellökte, túlreagálod.
2022. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem adj egy kis időt a dolognak. Ha továbbra sem tudod ugyanúgy szeretni ("Màr nem úgy csókokom meg, és nem esik annyira jól az ölelèse sem."), akkor szakíts.
2022. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele:) Elég friss a dolog, durván fél órája törtènt meg a lezárás... 4 éves kapcsolatról volt szó, viszont én elég érzékeny voltam/vagyok is az ilyen dolgokra. Ráadásul összesen 7x kérdeztem meg hogy viszonozta e, egyszer sem kaptam választ, így elég levágós a dolog. Na mindegy is, az eljegyzèsi gyűrűt vissza kaptam, a többi lomot megtarthatja, úgyis a kukában landola, az ő dolgaièrt majd jön anyuci.
2022. máj. 22. 21:43
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

#6 Kitartást kívánok!

(Egyébként teljesen megértem a döntésedet.)

2022. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Sajnalom, tini szerelem sokszor nem orokke szol…
2022. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom. Remélem találsz majd olyan lányt, akivel minden jó lesz.

Sok sikert a továbbiakban!

2022. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
#6 Érthető döntés. Ne aggódj, találsz majd egy másik lányt.:)
2022. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!