Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az rendben van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van hogy egy ilyen élvezet hajász a pasim?

Figyelt kérdés

Egy teljesen laza...szórakosztató, vicces személyisége van, biztonságba is érzem magam mellette mert kivan gyúrva mint az állat...helyes pasi, ügyes, youtube csatornája van (nem linkelem) de valami játékról szól, van egy nagyon okos kutyája, kedves, figyelmes...tényleg semmi baj nincs vele.


Viszont kb a hét mindennapján elmegy a haverjaival ide-oda (füvezni), kávézókba jár, elmennek fogalmam sincs hova...de mindig van valami program, olyan helyzetben hogy igazából dolgoznia sem kell (ami mondjuk zavar engem, mert vagy 0-24-ben velem van vagy egyáltalán nem)...meg konkrétan egy örült, tehát kábszi-nyugtató hegyek itthon...minden.

De nem értem miért...az égvilágon semmi baja nincs. Ez mellett a drága piák (amiket nem is iszik meg) csak azért hogy ne nézzék le ha jönnek hozzá.


Szóval nem tudom mit mikor és miért csinál?!Valamikor csak úgy megindul hajnali 3-kor stb....egyszer csalt meg eddig...azt elmondta, de amúgy most nem hiszem hogy az van, mert amúgy nagyon elvan velem, de ezt én lehet nem birom tovább.


2023. ápr. 4. 00:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Hajhász* bocs teló
2023. ápr. 4. 00:01
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Inkább bűnözőnek tűnik. Nincs rendben, de a nők az ilyeneket szeretik, szóval jó helyen vagy.
2023. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan egy őrült, de amúgy semmi baja sincs... döntsd el, zavar-e hogy drogos a párod és megcsal, vagy sem
2023. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom keffentgeti a kis tizenéves rajongóit a youtube-csatornájáról.
2023. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
O igy erzi jol magat, neked kell eldonteni, hogy egyutt maradsz-e drogos idiotaval. Kesobb amugy is kiderul a valodi enje. Tuti nem lesz jo pasi
2023. ápr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked bele fér az a te dolgod. Én kiraknám, mint macskát...
2023. ápr. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Kigyúrt drogos, na ilyet dem láttam még 😃
2023. ápr. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez rendben van, akkor sok boldogságot, nincs mit mondanom. Az tuti, hogy én kiraknám.
2023. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlo voltam mint a kedves párod. Soha többet. Nyugi többször is megcsalt már szerintem, lehet hogy szeret de nem annyira hogy ne csaljon meg.
2023. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!