Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudom, hogy kihasznál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy kihasznál a barátnőm? Miből szűrjem le?

Figyelt kérdés
Ha én folyton adok, se sosem kapok, az kihasználás? Ha én viszem a hátamon a kapcsolatot, és sértéseket kapok, az kihasználás? Ha nem vagyok kellően őrült és vad, és emiatt unalmasnak tart, az kihasználás? Ha elvárja, hogy csináljam meg azt, csináljam meg ezt, majd kritizál, és azt mondja, csináljam jobban, az kihasználás?
2023. ápr. 4. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kihasználás, de nem túl jó. Beszéld meg vele, hogy neked ez így nem állapot, és ha nem enged akkor szakíts.
2023. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ha én folyton adok, se sosem kapok, az kihasználás?" - Igen, bár ez sem teljesen egyértelmű.
2023. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy kellően őrülten vad…majd a 8-dikon találja meg a párát az ilyen :d..nem kihasználás csak nagy a pofája…kicsit jobban oda kene tenni magad (nem baj ha néha azt mondod neki na kuss van)
2023. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt használja ki, hogy nem teszel semmit a fent említett dolgok ellen.
2023. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

:D

hát pont az ilyenekből szűrd le hogy ki vagy használva

2023. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Szerintem kihasználva vagy.
2023. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!