Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmet lehet, hogy kihaszn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet lehet, hogy kihasználják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk, legjobb barátnők. A minap jöttem rá, hogy összeismerkedett egy 19 éves fiúval. Nagyon féltem, hiszen butuska ilyen téren, többször kihasználták már. Nem szólt, hogy megismerte a fiút, nekem kellett máshonnan megtudnom. Ez már nagyon aggaszt, hiszen mindent elmondunk egymásnak. Mit tegyek? Közbeavatkozzak, vagy inkább hagyjam a francba?

14/L



2016. júl. 24. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz közbe...
2016. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mit szólsz bele?
2016. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami nagyon nincs rendben a hapsival, múltkor leitatta a barátnőmet, fel is vitte a lakására, de mivel hazaértek a szülei, ezért nem lett semmi belőle. Az a baj, hogy barátnőm nem képes felmérni a helyzetét, nem tud tanulni az esetekből. Ha nem avatkozom bele, akkor megint összetörik :(
2016. júl. 24. 19:35
 4/4 anonim válasza:
Szerintem szolhatsz a baratnodnek h ne foglalkozon vele,bar nem hiszem hogy hallgatni fog rad! Inkabb hagyd! Egy ido utan csak eszhez ter :)
2016. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!