Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Használj ki nyugodtan, ha ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használj ki nyugodtan, ha ez segít? Ezt írta egy fiúbarátom?

Figyelt kérdés
Most ezzel mit kezdjek? Azt mondtam, hogy el akarom felejteni az exem, fogok partizni, meg minden, de azt mondta, hogy ne tegyem, ne feküdjek össze ezzel-azzal, ő nem szeret, de inkább használjam ki, ahogy akarom, de ne dobjam magam oda fűnek-fának.
2023. ápr. 12. 13:15
 1/4 anonim válasza:
94%

Egyértelmű.

Nem akar veled együtt lenni, de párszor levarrna, mint egy jó barát.

2023. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De bizarr, hiszen régen szerettem, és elutasított. Azt mondja, hogy nem vagyok számára vonzó.
2023. ápr. 12. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
#2 Kapcsolatot nem akarna, de egy-két menetben azért benne lenne. A kapcsolatot utasította el, nem téged.
2023. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Meg dug ő is meg aki szembe jön a partyn..kb ennyi lesz. A srác meg csak simán meg akar…és ennyi.
2023. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!