Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lany aki szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki szerelmes belem, de meg nem vagyunk egyutt; azt mondta hogy csak ugy letesithetunk egymassal szexualis kapcsolatot ha egyutt vagyunk. hogyan tudnek..?(folytatas lent)

Figyelt kérdés

Hogyan tudnek vele szexualis kapcsolatot letesiteni anelkul hogy a szuleimnek el kelljen mondanom hogy o a baratnom(bizonyos okok miatta nem lenne jo elmondanom)?


arra gondoltam hogy elmegyunk satrazni vagy ha athiv akkor atmegyek, vagy ha valahogy at tudnam hivni haza anelkul hogy a szuleim megtudnak?


bar lehet nem tunik ertelmes/normalis kerdesnek, de fontos szamomra; az ertelmes valaszokat elore is koszonom!


Udv; P😀



2023. ápr. 15. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Hotel? Valami szállás? Airbnb? Sulibudi?
2023. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nonameboi ***** válasza:
91%

elöször is. Mennyi idös vagy? lol 15 évesen fura lenne ha kitetted volna ezt a kérdést :,)

Ha a szüleid nincsenek otthon vagy ilyesmi, akkor lehetne.


Viszont nekem is lenne egy kérdésem: te együtt akarsz lenni vele? (Mert nem jó kihasználni az embereket >;)) ha igen akkor szerintem mondhatod a szüleidnek hogy a barátnod, (bár sztem kor és szülöfüggö) ha nem az, akkor felejtsd el az egészet.

2023. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

18 (-0.5) vagyok,

egyik vagy masik szulom altalaban mindig itthon van


hogy mondjam el a szuleimnek hogy van baratnom es at szeretnem hivni, ugy hogy itt is alszik?(hulyen hangzik a kerdes de tenyleg fogalmam sincs😆😆)


(eddig az ilyen dolgokat mindig a lanynal inteztem de most erre nincs esely mert szigorubbak a szulei mint nekem)

2023. ápr. 15. 22:34
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

A lány nem akar veled lefeküdni, ha nem jártok. Tudod, hogy szerelmes beléd. Be akarod mutatni otthon, mint a barátnőd otthon, hogy lefeküdhess ott vele.


Ha a fentiek igazak - márpedig mind ott van fekete fehéren a kérdésben -, akkor te csak ki akarod használni ezt a lányt. Ha nem szereted, akkor hagyd békén. Máskülönben csak összetöröd a szívét, és valószínűleg egész életére vele marad ez a trauma.

2023. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4-esnél van a lényeg, mellé teljesen ellentmondásos is vagy. Nem akarod elmondani, aztán be akarod mutatni, de szigorúbbak a szülei te nem mehetnél de ő mehetne.. azt se tudod mi van. Csak fogadd meg amit a 4-es írt
2023. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, itt nem a helyszín miatt nem fog menni, hanem mert a csaj nem akar kapcsolaton kívül szexelni. Szerintem inkább tegyél le erről.
2023. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexelni akarsz, keress mást. Ne vezesd meg és ne használd ki. Ő többet akar ennél. Tiszteld ennyire.

18/L

2023. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Szüleid nyilván látják milyen éretlen, felelőtlen tacskó vagy és paráznak, hogy felcsinálsz valakit.
2023. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nonameboi ***** válasza:
100%

Nem rosszból, de egyet kell értenem az elöttem válaszolókkal... (én vagyok a kettes (;)

Nem jó se neki, se neked ha kihasználod. neki lelki problémákat okozhat, neked meg csak nagyon rossz híred lenne egy lány tönkretétele miatt...

Ha szeretnél többet mint szex, akkor nyugodtan, tiéd a pálya, de másképpen ne...

2023. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a lányt, hogy ha le akar veled feküdni, minek kell eljátszani, hogy jártok? Utána úgyis elhagyod, a szavaid szerint neked csak szexre kell.
2023. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!