Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lany aki szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki szerelmes belem, de meg nem vagyunk egyutt; azt mondta hogy csak ugy letesithetunk egymassal szexualis kapcsolatot ha egyutt vagyunk. hogyan tudnek..?(folytatas lent)

Figyelt kérdés

Hogyan tudnek vele szexualis kapcsolatot letesiteni anelkul hogy a szuleimnek el kelljen mondanom hogy o a baratnom(bizonyos okok miatta nem lenne jo elmondanom)?


arra gondoltam hogy elmegyunk satrazni vagy ha athiv akkor atmegyek, vagy ha valahogy at tudnam hivni haza anelkul hogy a szuleim megtudnak?


bar lehet nem tunik ertelmes/normalis kerdesnek, de fontos szamomra; az ertelmes valaszokat elore is koszonom!


Udv; P😀



2023. ápr. 15. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10. Mert ő szereti, ezen mit nem lehet érteni? Vagy rá kell keress Wikipédián mit jelent a szerelem? Ne már..



Szerintem se létesíts vele kapcsolatot, neked semmi komoly szándékod nincs és gondolom szűz -cssk sejtdm- így egy baromi nagy nyomot hagysz benne ha te most kihasználod és utána eldobod őt! :/

2023. ápr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

De hiába szereti a lány, nem fogja fel, hogy ez a kocsog kérdező csak meg akarja duugni?

Akkor is csak meg fogja duugni, ha együtt vannak, ez a csávóka meg elmondta itt világosan, hogy csak szexuálisan érdekli a lány, nem akar vele "járni".

2023. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nyilvánvalóan érzelmi fogyatékos.

Nem képes empátiára az őt szerető lány, lányok iránt.

2023. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

12,13


Amikor egy lány szerelmes, sajnos sokszor vak. Remélem nem fog ennek a kis pöcsnek bedőlni.. :(


Szerintem a szülei is tudják hogy csak ez lenne és gondolom nem akarnak unokázni, ebben is látok rációt..

2023. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Nonameboi ***** válasza:
100%

Én vagyok a kettes itt megint :)

#10 te szerintem ne válaszolj ide többet :/

11es, lol van szerelemröl wikipédia? :DDD


Átolvastam a kérdést és a válaszokat újra, ez most eléggé elfajult TBH...

Lehet jogosak amiket itt említünk, de nem biztos.

A kérdezö elég sok ideje nem jelentekett, szinte mióta kiírta a kérdést.

Vagy csak tényleg ki akarja használni, ezért nem válaszol (és az emberi makacsságból valószínüsítem hogy ez esetben azért nem ír mert meg akarja tenni...), mert neki csak a szex a fontos nem pedig a lány érzelmi világa (ha ezek tényleg igazak és olvasod ezt kérdezö, menj a pokolba (;), de lehet hogy csak nem nézte a gyk-t egy ideje. Velem is megtörténikk néha...

Szval én nem szeretnék vele bunkózni, kérlek miszter kérdezö jelentkezz, mondd el szándékaid.

2023. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!