Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aki egyszer megteszi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megteszi az többször is megcsal? Megváltozhat valaki?

Figyelt kérdés
1 éve voltunk együtt, én 22 éves vagyok, ő pedig 21 éves fiú. Nagyon jól megvoltunk, mindig kimutatta mennyire szeret és én ezt viszonoztam is. Nem voltak veszekedéseink mert mindketten megértőek voltunk egymással és nem lettünk idegesek apróságokon inkább megbeszéltük. Majd kiderült megcsalt és az alkoholra fogta, nem jelentett neki semmit. Megváltozhat? Várhatok tőle ilyet? Azt mondta küzdeni fog értem.. vagy lépjek tovább?

2023. ápr. 25. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval iszik is.
2023. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Így a kettő együtt már sok.
2023. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Attól még szerethet téged, hogy iszik megcsal, csak akkor ehhez mérten neked ezt el kell fogadnod vagy keresned mást ha nagyon zavar.
2023. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak bulizott és berúgott nagyon, azt mondta nem tudta mit csinál és józanon sose tenne ilyet.
2023. ápr. 25. 14:07
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Az ital csak oldja a gátlásokat, akinek berúgva az első dolga hogy másokkal henteregjen, az egyébként is erre vágyna, csak nincs mersze megtenni.
2023. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha már a kapcsolatban nincs veszekedés az már régen rossz. Nem szidni kell állandóan más anyját nem azt mondom, de van előnye is egy veszekedésnek, hisz mindenkiben van hiba amit a másik fél lehet egy kicsit nem fogad el vagy más egyéb. Alapból én a kapcsolat megjavítási oldalán vagyok, de erre a kapcsolatra én nem voksolnék javítással. Van olyan hogy a megcsalás megbocsájtható, mert valami nem jó a kapcsolatban és a másik fél máshol keresi inkább bár ez is aljas dolog de vannak szintek mikor meglehet érteni még ha nehéz is. De ez nem az a szint.
2023. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell veszekedni, a megbeszélés pont jó.
2023. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
egyszerűen mindent meg tudunk oldani vita nélkül. Mi sem alkuszunk meg, de az érvelés, véleményünk kinyilvánítása sosem jut el veszekedésig. Bolhából pedig sosem csinálunk elefántot. Szenvedély, tűz mégis van köztünk, nem is kevés.
2023. ápr. 25. 14:23
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Ez esetben lehet tényleg megbocsátható.
2023. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy legközelebb mi lesz a buliban?

Továbbra is iszik?

2023. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!