Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aki egyszer megteszi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megteszi az többször is megcsal? Megváltozhat valaki?

Figyelt kérdés
1 éve voltunk együtt, én 22 éves vagyok, ő pedig 21 éves fiú. Nagyon jól megvoltunk, mindig kimutatta mennyire szeret és én ezt viszonoztam is. Nem voltak veszekedéseink mert mindketten megértőek voltunk egymással és nem lettünk idegesek apróságokon inkább megbeszéltük. Majd kiderült megcsalt és az alkoholra fogta, nem jelentett neki semmit. Megváltozhat? Várhatok tőle ilyet? Azt mondta küzdeni fog értem.. vagy lépjek tovább?

2023. ápr. 25. 13:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta többé nem inna csak ha velem van
2023. ápr. 25. 15:00
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Én azt mondom, adj neki egy esélyt.

De figyeljetek oda mindketten, hogy mi történik.

2023. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Megcsal, majd az alkoholra fogja? Alapból nem jönnék össze olyannal, aki folyton részegségig issza magát, és tök mindegy, hogy szerinte az alkohol miatt történt, megtörtént. Szerintem ha valakiben nincs hajlam megcsalásra, akkor az alkohol sem fogja kihozni belőle, ez szerintem buta kifogás.

Szerintem ha valakinél egyszer megcsal valakit, akkor a hajlam nyilván meg van rá, lehet megteszi újra, kitudja. Persze lehet nem fog újra megcsalni, de honnét tudhatnád? A bizalomnak már oda, jogosan. Én nem lennék képes többet bízni olyanba, aki leissza magát a sárga földig és még meg is csal.

2023. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább. Hogyha nagyon meg akar csalni, az meg is fogja tenni többször is. Hogyha bulikba jár, és inni fog, lehet ugyanúgy megteszi.
2023. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom is hajlamos részegen olyan dolgokat tenni, amiket józanon nem tenne. Erre az a megoldás, hogy nem iszik annyit. A leírásból ítélve nem az első bulija volt és nem először volt részeg, úgyhogy tudhatta volna, hogy ez megtörténhet. Én nem tudnék neki megbocsájtani.:(
2023. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás azonnal.
2023. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 98%-ban mindig az alkoholra fogja a megcsalo fél azt amit tett, el ne hidd már, hogy nem tudta mit csinál 😃

Egyáltalán nem tisztel vagy szeret mert akkor eszébe se jutna más után vágyódni, helyedben szakitanek vele. Ennyi tartás legyen már valakiben

2023. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer megcsalt,újra meg fog
2023. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta többé nem inna csak ha velem van“


Kvázi, nem bízik önmagában, hogy ha nem vagy vele, megint megcsal-e.


Bulizás, ivás= csajozás nála összefügg.

2023. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!