Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megváltozott a napi wc-sem,...

Megváltozott a napi wc-sem, többször kell de utána még érzem hogy ott van valami, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Voltam proktológusnál de semmit nem talált,annyit mondott talán egy kicsit gyengült a végbelem belső része,hozzá tartozik hogy én azzal mentem orvoshoz,hogy wc-zés után egy kicsivel újra ki kell törölnöm mert nem záródik rendesen.45 évesen ez szerintem komoly.ha össze szorítom egy kicsit olyan mint régen,de így nem lehet élni,dolgozni,stb.Nincs a székletemben semmi vér,genny,ilyesmi,nincs hasmenésem és nem fáj semmi egyenlőre.Lehet ilyen erőlködéstöl??Mert egy pár hónapja nehezebb munkát végzek a melóhelyen.Van vagy volt már valakinek hasonló tapasztalata??
2016. dec. 29. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy a párom megnézte,és a redők talán meg vannak egy kicsit duzzadva.
2016. dec. 29. 15:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet az erőlködéstől vagy aranyér gyanus az van mikor jobb rosszabb lehet hogy mikor a proktológusnál voltál éppen nem látszott..... Szedj Detralexet az erősíti a vénákat egyél sok rostost búzakorpa zabkorpa beduzzasztva napi rutinba iktasd be, sokat számít...fontos hogy a napi széklet rendben legyen ne tul kemény de nem is hasmenés... Mert az is kicsípi.
2016. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de szedtem azt a gyogyit 2 dobozzal amit írtál,semmi változás nem volt,így abba hagytam.
2016. dec. 29. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát megért a Detralex. Ha nem akkor nem. Veszteni nem vesztettél. Az a zabkorpás dolog is megér egy próbát illetve (gondolom nő vagy?) ha nem akkor bocsi de lehet érdemes elmenni nőgyógyászhoz is pláne ha több gátmetszésed volt gyakran alakul ki ilyenek után az izomzat gyengülése ezután idővel sérv - igaz a proktológus is észre vehetné de nem veszítesz azzal sem. Hallottam olyat amikor valakinek ilyen valójában nőgyógyászati probléma talaján alakult ki ott probléma szintén széklet problémákkal jöttek rá.
2016. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget de férfi vagyok és tanácstalan,már tényleg nem tudok hova fordulni...............
2016. dec. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!