Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta a barátom, hogy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, hogy ez egy szégyen, hogy ribikkel és pózerekkel egy felületre kerültem?

Figyelt kérdés
Szóval van instán olyan, hogy emberek osztják meg ismerősüket, hogy ők visszaosszák őket. Ez ilyen követőszerzéses, ismerősszerzéses, és általában flörtöléshez használatos dolog, na és barátom mondta, hogy mi a fenét csinálok, mire jó ez az egész, ribik meg pózerek vesznek körül, mire jó ez? Ezzel megalázom magam, ez egy szégyen, és most megharagudtam rá. Szakítsak?
2023. máj. 5. 18:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is mondja, hogy olyan ez, mint egy húspiac, ahol szinte felajánlom magam, mint egy tárgy, ordítva, hogy gyertek, kapkodjatok értem, és hogy ez nem méltó hozzám...
2023. máj. 5. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak benne igazság amit mondott, mármint az instagrammal kapcsolatban de ezért sztem ne szakítsál vele ha igazán szereted
2023. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van*
2023. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van, az lenne a tisztesseges, ha sajat munkabol szerzed kovetoket
2023. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahol igaza van, de azért máshogy is megfogalmazhatta volna. Te magad is beismered, hogy ezt legtöbbször csak figyelem éhes tinik csinálják, mert flörtölni akarnak. Ha annyira barátokra vágysz, akkor inkább kérj meg valakit, hogy hozzanak össze új emberekkel élőben, mert amúgy sincs sok értelme ennek a sfs cuccnak, ezt snapen is sokan csinálják.
2023. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!