Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem mutat be a szüleinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat be a szüleinek?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk és nem mutat be pedig ismernek engem a szülei vagyis láttak már mindenki a családjábol (akikkel együtt él) szinte bujkálunk kevesen látnak minket mindig kifogása van eddig az volt hogy szégyelli hogy nem egy palotában élnek mondtam hogy nem baj én sem egy gazdag családból származom az átlagnál szegényebbek vagyunk. Most az a kifogása hogy nem érnek rá a szülei de amikor más megy hozzájuk akkor rá érnek? Állítólag ők is meg akarnak engem ismerni de ő mégsem visz haza azt írja nem szégyel pedig igy...

2021. jan. 24. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet otthon nem jó a kapcsolat stb... Ne erőltesd
2021. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem írja ezt? Meg érteném de ha állandóan kifogásol meg kamuzik nehezen hiszem el.
2021. jan. 24. 21:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom talán ciki neki. De miért olyan fontos neked ez? Nem lehet sok lehetőség, elég egyértelmű. Légy megértő szerintem. Fiú vagy vagy lány?
2021. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Én sem szoktam bemutatni a szüleimnek, az nagyon sértő dolog. Ha problémám van megmondom nekik, de nem káromkodok meg bemutatok attól nem lesz jobb semmi.
2021. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Meg értő lennék ha nem kamuzna a volt barátnőjét miért mutatta be 1 hónapot se voltak együtt fél éve együtt vagyunk mégsem vitt még sosem haza.
2021. jan. 24. 22:22
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Akárki akármit mond, azért ez így kicsit fura.

Eleve fura, de így hogy a volt barátnőjét bemutatta...

Tulajdonképpen ezt csak ő tudja, de ha nem mondja el akkor nem nagyon tudsz mit tenni.

2021. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Engem ez a dolog nagyon bánt..
2021. jan. 24. 23:29
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem jó a kapcsolata a szülőkkel (az exénél még jó volt)

2. Valami van náluk, amit szégyell

3. Téged szégyell a szülei előtt


Mást nem tudok elképzelni, a harmadik kapcsolatomban vagyok, mindhárom esetben már azelőtt megismerte legalább az egyik szülőm (külön élnek) az illetőt, mielőtt összejöttünk. De ha mégsem így lett volna, 1-2 hónapon belül mindenképp bemutattam volna otthon, pláne, ha mindhárman azt szeretnék...ha mégsem, akkor az a fent említett három indok miatt történt volna.

2021. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyolcadik válaszoló vagyok, ha ez számít, akkor 16/F
2021. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is szégyelném.. (Nem a lányt)
2021. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!