Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha úgy érzem nem vagyok szerelmes a barátomba?

Figyelt kérdés
Amikor nem voltunk együtt és nem beszélgettünk csak látásból ismertem, valahogy úgy éreztem bármit megtennék érte, borzasztóan oda meg vissza voltam, most hogy együtt vagyunk valahogy nem érzem ezt, mármint szeretem meg ilyenek de viszont azt nem érzem hogy én most úristen de szerelmes vagyok belé, valahogy ez az erős érzés (már) nincs meg, pedig nem rég jöttünk össze de valahogy nem érzem. Ez baj? Később kialakulhat? Vagy mit tegyek?

2023. máj. 6. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. Csak addig vágyódik a másik után, míg meg nem kaphatja.
2023. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem alakulhat ki, ha már most sincs meg. Unalomból, megszokásból nem érdemes kapcsolatot tartani. Azt ráérsz 20 év házasság után, nem tini vagy majdnem tini párkapcsolatnál.
2023. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meglehet...
2023. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltál szerelmes, csak vágyódtál utána. Sokszor ez tárgyakkal is megesik.:(
2023. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Előferdül az ilyen, ne hibáztasd magad.
2023. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!