Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok a barátomba? 18/L

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk egyutt az elejen nagyon jo volt de mostanaban mindig csak veszekszunk! Nagyon kedves fiu hatalmas szive van es konkretan meghalna ertem de en nem. En csak szeretem.Minden nap egyutt vagyunk legalabb 6 orat es sehova nem megyunk egymas nelkul. Termeszetesen ha nincs velem hianyzik de ilyen 2-3 napokat kibirok nelkule o viszont nem. Raadasul mindig ilyen hulyesegrken veszunk ossze mar nem is tudom miken annyira kis szarok! Persze mindig megbeszeljuk es probalunk egymasert mindent megtenni mert nem akarjuk elvesziteni egymast. Kivancsi vagyok a velemenyetekre (bocsanat a helyesirasi hibakert)

2018. febr. 3. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Leírtad,hogy nem vagy az, akkor mi a kérdés??
2018. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az vagy, leírtad, hogy szereted.

Szerintem kissé túl sok időt töltötök együtt. Hagyjatok egymásnak több teret, el tudtok menni ide-oda egymás nélkül is. Menjetek a barátaitokkal vagy egyedül, de ne mindig együtt. Illetve gondolom nem kötelező minden nap 6 órát együtt töltenetek. :)

2018. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló eset, en is simán kibirtam nélküle napokat, emellett hiányzott a közelsége, éreztem iránta valamit, ami olyan volt, mint a szerelem a kapcsolatunk elején, de sokkal mélyebb, sokkal erősebb. Nálam ez akkor volt, mikor kezdett kialudni a tűz. Szerintem ez az a stádium volt, mikor mar csak szimplán szerettem, de nem akartam bevallani magamnak, mert nagyon erősen kötődtem hozza.


Nem biztos, hogy ugy lesz neked is, mint nekem, szerintem meg várj egy kicsit, mielőtt elhatározod magad, mert ha az elso bizonytalansagnal szakitasz, akkor később nagyon nehéz lesz ujra megnyerni a bizalmat.

2018. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Most komolyan mi tőlünk akarod megtudni hogy szerinted szerelmes vagy a pasidba? :D ez röhej.
2018. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!