Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan hogy ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy ha valaki túlságosan megszeret elvesztem felé az érdeklődésem?

Figyelt kérdés
Már volt egy kapcsolatom most vagyok a másodikban és azt érzem hogyha valaki túlságosan megszeret, már kicsit zavar, rámenősnek érzek minden ezzel kapcsolatos dolgot. Amikor leírta hogy szeret tök jol éreztem magam, de így már kis idővel később már nem érzem annyira ezt az érzést amit kene. Velem van a baj vagy a kapcsolatban, esetleg lehet tenni valamit hogy ne érezzek így? Köszönöm a válaszokat! 16/L
2023. máj. 15. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom..de tudtam hogy no vagy :d
2023. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kötődési zavar simán lehet.
2023. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Lehet fray-/vagy lithoromantikus vagy

[link]


Vagy amit a 2-es írt

2023. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nonameboi ***** válasza:
100%

Nem tudom miért, de ezt tapasztaltam, hogy a lányok ha valaki túlságosan szereti öket, az elveszi az érdeklödésüket.

Erröl meglepöen sok pszihológiai szócikket találhatsz!

Szólj neki, hogy ez lehet müködöképes, csak vegyen vissza egy kicsit :)

2023. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez srácoknál is simán lehet, szerintem tök normális. Csak lehet érdemes ezen felülkerekedned
2023. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez fiúknál is ugyanúgy jelen van.


Ha kimutatom az érdeklődésem, ő elveszíti érdeklődését felém. Ennyi.

Nem csak a nőkre igaz. Sajnos.

2023. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!