Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok nekem véleményt mondani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Már elég régóta távkapcsolatban vagyok a barátommal. Eddig semmi gond nem volt köztünk. Egyetemre járunk mind a ketten és ma elég sok órája volt viszont állandóan videókat küldött. Azonban az egyik videóban a lány osztálytársa a nevét írta a combjára (szakadt nadrág volt rajta) egy szivecskével. Elég furán is hatott hogy hagyta ezt és még videót is küldött. Szerintetek gyerekes hogy rosszul érzem magam és esetleg csak túl féltékeny vagyok?

2023. máj. 18. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban elég hibbantak a csajok meg mindenki is. Most én már leszarnám..de amúgy nem csoda hogy zavar téged. Meg kérdezném hogy amúgy ez mi a f..z is volt.

Főleg távkapcsolatban..ezek a dolgok amik kicsik nagyobbat ütnek.

2023. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz elhinni, hogy egyetemre jártok... Mondjuk a nyíregyire pl. az agyhalottakat is felveszik, szóval nem teljesen esélytelen
2023. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azta! Most ezzel annyira megnevettetél esküszöm még jobb kedvem is lett.:D
2023. máj. 18. 21:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak nagyon szépen köszönöm! Jpbb tudni, hogy azért normális ha így reagálok :)
2023. máj. 18. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Én egyelőre nem látnék bele ebbe semmi rosszat, bár a videó talán túlzás volt. Hívd fel, beszéljétek meg, aztán majd elfelejtődik.:)
2023. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így reagálnék.Jogosan zavar ez a viselkedés.Én megkérdezném,hogy ezt mégis miért csinálta a csaj.
2023. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ő a gyerekes nem te. Fordított esetben szerinted mit szólna ha egy pasi tenné ezt veled?
2023. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem feltétlenül jelent bármit is, igazából előfordul, hogy barátok irogatnak egymásra (akár szivecskét is, igen) és simán jelenthet akár baráti szeretetet is. Ne érezd rosszul magadat, de kérdezz rá nyugodtan és akár el is mondhatod neki, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban, meg hogy rosszul esik.
2023. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki te is egy videót amiben a combodra írod, hogy Sanyi🖤 majd meglátjuk, hogy mit reagál, hogy esik neki…
2023. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Undorito. Az ilyen ember a parkapcsolatra is eretlen es az egyetemre is. Szabadulj meg tole.... Vagy neveld meg... Veszelyes.
2023. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!