Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnatok errol velemenyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok errol velemenyt mondani, mint kivulallok?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel masfel evvel ezelott talalkoztam, elhivott randizni, kikereste a nevem stb, de nekem akkor alakult valami es o ezt tudta (en elotte latasbol ismertem a sracot es nagyon tetszett).

Neha beszeltunk, de en elemgedtem ezt a dolgot mert o is osszejott egy lannyal, nekem ertelmet vesztette a srac mint “fiu”, akarmennyire tetszrtt regebben.

Hozzateszem mellekesen, mostanaban eleg rossz a kapcsolatom a baratommal, csak ne iteljetek el a tovabbiakban.

Mult heten ram irt, elkezdtunk dumalni, de igazabol semmi olyan nem volt, flortolt, de en offoltam (bar huzta az agyam, es o is igy ertelmezte az en valaszaim).

Aztan elkezdte, hogy tudja hogy o nekem tetszik/tetszett. Ezt tagadtam orakig, akarmit irt, mig a vegul megelegelte, mondjam mwr meg az igazqt ugyse mondja senkinek. Elmondtam neki, hogy regen nagyon bejott nekem, valoban, es bar nem csunyult meg, sot, baratom van neki pedig baratnoje es ertlemet veszti innentol a dolog. Odairtam meg, hogy akkor ezek szerint benne se eros ez a dolog hiszen anno nem igazan probalkozott, mire a baratomra hivatkozott. Erre leirta, hogy benne ez igenis eros volt de nem akart bekavarni (bar kerdeses akkor miert irta ezt le most), es hogy irjak neki ha eszhez tertem...

Nem tudom, ez micsoda. Nem tartom maham naiv embernek, tehat a ‘leostobazos’ valaszadok nem huanyoznak, miszerint csak meg akar d.gni, mivel van egy bizonyos multunk, bar oszinten nekem is megfordult a fejemben hogy csak ezt akarja tolem - viszont akkor nem szereti annyira a baratnojet, nem igaz? Oszinten szolva kicsit felkavart a dolog, bar elotte nem erdekelt, es nem is irtam neki. Velemenyek? Ossze vagyok uavarodva.



2019. ápr. 26. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szerelmes beléd,akkor nem kéne hogy barátnője legyen. Ez nem tisztességes azzal a lánnyal. Szóval...
2019. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!