Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan ne legyek féltékeny a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek féltékeny a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Van valami megoldás?

2023. máj. 20. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy szívja csak nyugodtan a véredet!

Szívd fel magad! Ő a Te csajod! Örülj neki, mantrázd magadnak, hogy ő csak a Tiéd és más nem érhet hozzá csak Te. Mondd meg a csajnak is ezt így. "Szívd csak a vérem, Te úgyis az én csajom vagy."


Légy magabiztos am és beszélgess a csajjal. Mondd el neki, hogy Téged zavar az, hozlgy ezt csinálja, hagyja abba. Ennyi erővel ha sétálgattok az utcán Te is nyitott szájjal csajok után fordulhatnál. Aztán reagáljon erre meg ő! Ha meg nem kezeli normálisan azt, hogy megkéred hogy hagyja abba az ilyesmit akkor ott kell hagyni a picsába a csajt. Aztán nyugodtan rámaszhat arra a srácra, meg is lehet mondani neki!


18/L

2023. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"mondja rá hogy uh de helyes, meg ugy rámásznék meg ilyenek"


Itt te vagy a lúzer, tökéletlen, ha ilyen ribivel maradsz együtt. ;)

Már bocsi.

2023. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
de azt tudom hogy viccbol mondja, de ugy mégis akkor azert rosszul esik, és itt az elhagyás szóba sem jöhet, nincs olyan megoldàs és nem is lesz
2023. máj. 21. 11:54
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak egy ribinek vannak ilyen viccei.

Ha ez vicces neki, nem áll túl messze tőle ez a gondolat/vágy.

2023. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha féltékeny vagy rá, akkor nem bízol benne. Ez alapszabály. De ha nem bízol benne minek vagy vele? Pénze van annyi vagy annyira bombázó? Melyik ér annyit, hogy idegeskedsz?
2023. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hát igazábol mondanám hogy bízok benne de még én sem tudom, mert eddig kavart vagy 20 palival ( lehet tulzok) és van 2 exe, szoval meg van az okom még, majd hátha nem leszek féltékeny
2023. máj. 22. 21:45
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát ennek rossz vége lesz...

Hagynod kéne a picsába. Hülyére fog venni. Vagy már most hülyére vesz.

2023. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!