Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékeny vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy neki bejött nagyon a barátom most kb 6-7 hónapja és próbálkozott is nála vagy 2 hétig, de a barátomnak én tetszettem . Most neki is van barátja, rá is kérdeztem, ha érez-e még a barátom iránt valamit de ő azt mondta, hogy nem... De nem értem azt, hogy akkor miért mindig ér hozzá, meg piszkálja, kötekedik vele, viccelődik vele és szivatja ? Egy osztályban vagyunk mind a 4-en ő pedig az én barátomat látja csak, engem nem lát... még beszél az ő barátjával is de normális esetben velem kéne beszélgessen... nem a barátommal.. az én barátnőm nem az övé... a barátja nem észlel semmit, sőt nem is tudja, hogy valaha bele volt zúgva a barátomba, így hagyja, hogy beszélgessenek... a barátnőm nem akarja, hogy megtudja a barátja ezt az egészet... sőt megkért minket, hogy ne mondjuk el neki, hogy bejött a barátom... lehet én túlzok de mit tehetnék ? Mit tehetnék, hogy ne érezzem ezt ? Már egy ideje nagyon zavar... rá kérdeztem de semmi... és mindig akar ki menni 4-esbe... de akkor is a barátommal dumál a barátja helyett meg helyettem... és néha még a barátomat is zavarja...

2017. ápr. 8. 17:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Legújabban neki ir fb-n, hogy mikor érünk órára meg ilyenek...mikor nekem is írhatna... .
2017. ápr. 8. 17:36
 2/7 anonim válasza:
100%

Monjuk a baratod lekoptathatna...nyugodtan ra lehet szolni, hogy ne nyomuljon, mert szanalmas, lehet ha kicsit hatarozottan pattintana le, akkor leszokna rola. De addig amig a baratod is partner a beszelgetesben, uzenetvaltasban, addig ugy gondolhatja hogy van remeny.

Gondolom a baratnod mostani pasija is csak alibi...

2017. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:///// ahj.. :/
2017. ápr. 8. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Fsza barátság, fsza párkapcsolat. Mint egy brazil szappanopera. Beszélj vele az észrevételeidről. Úgyis tagadni fogja,de legalább rájön,hogy feltűnő,amit csinál
2017. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2essel egyetértek. A pasidnak kéne lekoptatni, mert azzal hogy ezt megengedi neki akaratlanul is adja alá a lovat.
2017. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De már próbálta nem figyelembe venni meg ilyenek de úgy csinál mintha ő lenne a világ és besértődik ....
2017. ápr. 8. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Utána meg gondolom vigasztaljátok? Rá kell hagyni nem szabad megvigasztalni mert akkor azt hiszi hogy nem az ő hibája. Hogy őszinte legyek szerintem nem sokáig lesztek legjobb barátnők bár a véleményem szerint már most se vagytok azok. Ha úgy érzed hogy nem jó ez a kapcsolat akkor szakítsd meg és akkor nem fog veletek lógni.
2017. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!