Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha a barátom megtarto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom megtartotta néhány exével közös képét?

Figyelt kérdés
Azt mondja azért vannak meg mert eredetileg barátok voltak és fontos ember volt az életében. Csak később lett kapcsolat, majdnem 1 évig jártak együtt aztán szakítottak. A barátom állítása szerint túl van rajta, engem szeret de van egy jó pár kép és videó amin együtt vannak a lánnyal, összebújnak, táncolnak, csókolóznak stb. Tényleg oké hogy ezeket megtartja mikor már túl van rajta? A kapcsolatot nem tartják amúgy már

2023. máj. 25. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ez a kép hol van? Publikus? Rejtett? Jó mélyen valahol, vagy felszínen?
2023. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem is értem ezt a jelenséget. Mért baj, ha megtartja néhány közös képüket? Csak azért, mert te szerepelsz az ő aktualitásában, el kell távolítani minden emléket, a fejéből is, mert akkor nem szeret téged. Ez nem ilyen egyszerű, van aki szereti megőrizni ezeket, olyan toxikus ez szerintem, ahogy sokan ehhez a témához állnak.
2023. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem értem ez miért toxikus. Ha valakin túl vagyunk, nem az életünk része és nem szeretjük már minek őrizgetünk róla képeket? Pláne olyanokat amik nem a barátságukra utalnak hanem a kapcsolatra magára. Nekem is van exem mégsincs róla képem. Egyébként nincs elrejtve hanem egy normális mappában vannak ezek a képek de magyarázta nekem a múltkor hogy ezeket is ki akarja majd nyomtatni mint a haveros képeit meg azokat amiken velem van. Azt mondod akkor az a része is teljesen normális?
2023. máj. 25. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Én azt mondom, hogy ez a megszokott reakció, miután valakivel vége a kapcsolat, úgy akar mindenki tenni, mintha mi se történt volna, nem azt mondom hogy őrizgessél képeket róla mappában, de biztos hogy úgy kell tenni a történtek után, hogy jobb, ha meg sem valósult volna ez? Ez a része toxikus, hogy amíg együtt vagytok minden jó, majd miután vége úgy állsz a témához, hogy hogy lehettem ezzel az emberrel együtt.
2023. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Intim (csókolózós) képeket én se tartanék meg, ha már új kapcsolatom van.

Ha meg a barátság is megszakadt, akkor teljesen értelmetlen bármit is őrizgetni vele kapcsolatban.

2023. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Öregkorában lesz mit nézegetnie, lehet, hogy csak ennyi.
2023. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
82%
Igen.
2023. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kép ahol csókolják egymást ne őrizze! Bár érdemes lenne ezt megbeszélned, és sztem addig ne menjen, hogy kinyomtassa.

Amúgy én egy nagyon nosztalgikus ember vagyok. Értem, hogy a múlt, akkor minek, de nekem az emlékek a legféltettebb kincseim. Hiába egy rossz emlék, de sokat tanultam belőle. Mai napig emlékszem, hogy ki volt az oviban az általánosban, gimiben azok a személyek, akik fontosak nekem. Pl hiába viszonzatlan volt, mégis hálás vagyok azért mert volt az életemben, azok az érzések, pillanatok, élmények. Volt olyan is aki miatt akkor nagyon mélybe süllyedtem, de ő is emelt fel előtte. Benne bíztam meg a legjobban, de megszakadt a kapcsolat és utána nagyon rossz volt, de miatta változtam, láttam meg a hibáimat és változtam. És igaz sokszor konfliktus volt, de mint ketten tudtuk, hogy csak a jót akarjuk egymásnak, olyan nekem mint egy testvér, de ma már annyira nem is szólunk egymáshoz, és sosem volt egy legjobb barát vagy bármi, mégis fontos volt. Egyszerűen ezek az emberek nélkül sosem lettem volna ilyen. Vannak akik a nehéz időszakon átsegítette és nagyon hálás vagyok emiatt. Imádom az új dolgokat, egyre többet élek át, és gyűjtöm az emlékeket.

Szóval sztem a párod csak nagyon értékeli az élet pillanatait, de ne vigye túlzásba. Én ha kinyomtatnám egy könyvbe beleraknám, aztán jó mélyre eldugnál, és ritkán elővenném nosztalgiázni, de csak ennyi. Semmiképp ne ragasszaki vagy bármi, és ne tartson olyan képeket, ahol az ő régi kapcsolatának a romantikájáról szól, mert olyan mintha nem tud tovább lépni.

2023. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A smárolós képet picit furának tartom, de meg kell értened, hogy a múltat nem lehet kitörölni, mint egy képet. Attól, hogy neked nincs a telódon közös képed az exeddel, még van egy exed, aki része az életed történetének, ezzel nem lehet mit tenni. Ha megörökítették, ha nem, a múlt már megtörtént.
2023. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért baj? Az élete része volt és pozitív emlékek kötik a képekhez.
2023. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!