Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány az osztályomban, akivel nagyon jóban vagyunk, és nemrégiben belezúgtam. Osztálykiránduláson mindketten kicsit berúgtunk. Kézenfogva sétálgattunk, puszit is kaptam, ölelkeztünk, stb. Nem mertem túl messzire menni akkor, mivel nem voltam biztos benne, hogy komolyan gondolja. Viszont most nem szeretném, ha a dolog eltűnne, ezért szeretnék róla beszélni vele. Hogyan tegyem ezt? Szükséges valami különleges helyszín, hívjam el kávézni, avagy az is jó, ha megkérem, hogy utolsó óra után maradjon egy kicsit, mert kérdezni szeretnék tőle valamit. A válaszokat előre is köszönöm. Kérlek mellőzzétek, azt a választ, hogy osztálytárssal sohasem szabad. Köszi!



2023. máj. 25. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Szeretlek
2023. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Az vagy nekem, mi testnek a kenyér,

Ez a kínzó érzés lassan kinyír.

Szívem sivárján minden virág kinyíl,

Ha lefele helyett felfele mutat a nyíl.


Vagy valami hasonló őrület, kellően kattant előadásban tálalva.

2023. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért kell trollkodni? Nem lehet egy normális kérdésre rendesen válaszolni?
2023. máj. 25. 21:26
 4/15 Nonameboi ***** válasza:
21%

Megjöttem, érkezik az értelmes, és felettébb informatív válaszom ¬_¬

Szoval: ne nyíltan megmond neki!!! Ha onlin megvan, ott is beszélgess vele, és hívd el valahova (de ne egyböl moziba, valami olyan helyre, ahova barátként mennétek!) Ott közeledhettek egymáshoz, és ha bejössz neki, majd úszre fogod venni :)

Az elsö progi után, ha láttad rajta hogy élvezi, elhívhatod máshova is.

2023. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tetszem neki, csak maga a beszélgetés kivitelezése problémás. Egyébként köszönöm, hogy végre értelmes választ küldött valaki.
2023. máj. 25. 22:01
 6/15 Nonameboi ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, akkor se kerekperec mondd meg, fura lesz. Akkor hívd el egy filmre, utána sétálgassatok, vagy valami hasonló. A lényeg, hogy menjetek el egy randira. Majd szavak nélkül is kialakul.
2023. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem kellenek ide a szavak. Jól mondod, hívd el egy fagyira, kávéra, egy ebédre. Tudni fogja, hogy ez randi, főleg a történtek után.

Tényleg jön magától minden, ha megvan a kémia☺


Egyébként öröm volt olvasni az írásodat, érezni, hogy őszinték az érzelmeid 🙂 Sok sikert és boldogságot kívánok.

2023. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7 Köszi szépen!

Nos, az a baj, hogy nehéz lenne megoldani, hogy el tudjunk menni kettesben valahova, ezért lenne fontos tudnom, hogy a suliban is beszélhetek-e vele, vagy azt semmiképpen se tegyem?

2023. máj. 25. 22:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, inkább érdemes félrevonulni, nem mindenki előtt úgymond "hivatali időben" a suliban.


Vagy utána ha mondjuk összejöttök, csak a suliban látnátok egymást? Mert annak nem sok értelme van.

2023. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
24%
Félrehívod és elmondod neki.
2023. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!