Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy rájöttem, hogy nem szeretem, de én akartam össze jönni vele? Nem tudom, hogy fog erre reagálni.16/l

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Összejöttél egy sráccal, akartad is, de nem szereted? Gratula.
2017. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mocskos jó mentalitásod van. Mi az, hogy rájöttél, hogy mégsem szereted? Borzalmas a mai kamasz lányok hozzáállása. Remélem jól összetöröd szegény srác szívét és ezek után egy útszéli kórónak se fogsz kelleni.
2017. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Mondd el neki mihamarabb!

Egyszerűen és őszintén.

Minnél tovább hitegeted annál rosszabb.

2017. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne húzd az időt, mert annál nagyobb sebet ejtesz benne.

Azért ne maradj vele, mert sajnálod, az nem egészséges.

2017. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cinti888 válasza:
Velem is ugyanez volt.Muert lenne undorito??Egyszeruen azt hitte,hogy szereti es hogy osszeillenek de csak fellangolas volt.Errol meg nem o tehet.En elmondtam a sracnak es jobb lett,de ha egyszeruen nem passzoltok akkor mondd el te is
2017. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki minnél előbb és semmiképp se halogasd. Ha könyörög se gyere vele össze mert az mindketőtöknek csak rossz lesz. Hidd el saját szemmemel láttam hogy mennyire rossz volt olyan párkapcsolatban élni ahol a másik fél nem érez iránta semmiféle szerelmet a másik meg könyörög szinte hogy maradj vele. Semmiképp se maradj vele. Sok sikert!
2017. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!