Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Különböző érzések vannak bennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző érzések vannak bennem?

Figyelt kérdés

Szia! Köszönöm hogy elolvasod ezt a kis szösszenetet.

5 éve vagyok párkapcsolatban, 21 éves, fiatal. Férfi!

Elmúlt hónapokban írtózatosan boldogtalan vagyok, üresség pedig felmérhetetlenül van jelen bennem.

Nem tudom megfogalmazni szavakkal azt, hogy szeretem-e már a barátnőmet, vagy sem. Vannak pozitív, és negatív tényezők ebben az esetben.

Magamra szeretnék kitérni.


Eljutottam arra a szintre, hogy már csak csodálkozom magamon.

Nagyon buta dolgokat megtettem, de megdöbbenve nézek már magamra.

Egy gym rat voltam miközben udvaroltam a barátnőmnek, ez újra visszatért. Felvettem egy hobbit 18 évesen, az pedig a motorozás.

Motorozok mindenhol, egy 600-as motorral. Egyedül ez a két dolog nyújt nekem boldogságot, és életkedvet. Magamra és másokra méltatott hozzáállásom 100%-osan romlott.

Ez a vezetés terén, emberek terén, és a kapcsolatom terén is kimutatható. Sosem mondtam a barátnőmnek fapofával azt, hogy szakítsunk. De azonosan, a motorozási hozzáállásom is változott. 200 felett száguldozok, sz*rok bele mindenbe és mindenkibe, meguntam az emberek f*szságát. Tegnap egy 15 autós kocsisort előztem ki olyan 230-al, a szembejövő és a mellettem levő sávban autó. Felezővonalon haladtam át, két autó között, sz*rva bele mindenbe.

Mi történik velem? Miért lettem ilyen? ADRENALIN függő lettem, és a kapcsolatomban már nem találom az izgalmat.

Hogyan változzak?



2023. máj. 25. 22:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
siklóernyőzés*
2023. máj. 26. 23:07
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem lehet ilyen korai kapuzárási pánikod van.

Én 20 vagyok, senkivel nem bírtam volna ki több évet szerintem...

Úgy cserélődtek körülöttem az emberek, hogy hihetetlen. Pár ember nyilván megmaradt a régiek közül, és szeretném is hogy maradjanak de a mai napig nem vagyok benne biztos hogy lesz olyan nőm akivel sokat kibirok. A legtöbb nő nem is fog meg igazából, üresek és unalmasak. Mondjuk én nagyon olyan tipus vagyok, hogy nem tudok egyhelybe megülni. Volt hogy hónapokig csak fürdeni meg átöltözni jártam haza, meg esetleg aludni. Én az a fajta vagyok, aki gondol egyet és kimegy külföldre bulizni csak úgy mert miért ne, vagy bármi ilyesmi csak ne egyhelybe üljek. Amúgy egy ideje én is elkezdtem lelkileg elsivárodni, vagy nem tudom. Mármint sokszor én sem tudnám megfogalmazni se azt, hogy mit szeretek se semmi. Szoktam atom felelőtlen lenni, vannak dolgok amikbe egyre kevésbé vannak amibe egyre jobban. Mondjuk az én életem olyan, hogy még az ismerőseim se tudják hogy mikor mit csinálhatok, nálam sose lehet tudni. Engem csak az unalom tud megölni, semmi nem b4sz fel annyira mint ha valami nem izgalmas vagy nemtomm. Mondjuk én sokak szerint fura vagyok, de nem tudok leragadni olyan sz4rságokon mint a legtöbb ember. Nem tudok ugyan azokkal az emberekkel lenni folyton, kell a változatosság. Meg úgy unblock nem is tudok ugyan oda járni évekig, meg ugyan azt csinálni. Utálom a rendszeres életet, meg ha tudom mi fog történni. Általába azt se tudom 1 óra múlva mit csinálok, nem hogy 1 hónap, vagy év múlva. Szerintem az a legnagyobb baj ha tervez az ember, mert úgyse úgy lesz, ha meg igen, akkor meg már nem is izgalmas mert tudta hogy úgy lesz... Ez a megfogalmazás lehet elég sz4r, de nem is tudnám elmagyarázni milyen gondolatok kóvájognak bennem.

2023. máj. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt... Komolyan ilyen nehéz beállítani a megfelelő kategóriát a kérdésnek? 21 éves "tini"...
2023. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14# ha célokat tűznél ki, nem lesz unalmas, mert küzdesz azokért, és csinálsz is valamit. Én ha ilyen vagyok, mindig úgy érzem, hogy semmi jelentőset nem tettem, és ez elég rossz érzés. Szóval ezért vannak célok, hogy meg kell csinálnom ezt meg ezt.
2023. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!