Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nincs tema parommal, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs tema parommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban vagyunk, 3-4 hetente tudunk talalkozni. Szabad idonkben mindig hivasozunk, viszont mar ritkan van tema. Aztan ha 1-2 oraja ott ulunk es semmi se tortenik, alig szolunk egymashoz, el szoktam menni ismerosokkel is beszelni. Viszont ilyenkor azzal jon, hogy ha mindketten raerunk miert nem vele toltom a szabad idomet mert o csak velem beszel/foglalkozik.

Napi 3-6 orat szoktunk beszelni, viszont nekem ez kezd picit sok lenni, es nemtudom hogy kozoljem vele. Nem szeretnem azt ereztetni vele hogy meguntam.

Taliknal meg nincs ilyen.



2023. máj. 28. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így mond el neki, ahogy itt leírtad.

Mennyi ideje vagytok együtt? Mikor lesz vége a távnak?

2023. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fel eve vagyunk egyutt. Kb meg 2 ev.
2023. máj. 29. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát én erre keresztet vetnék. De sok sikert.
2023. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz vele őszintén beszélned, anélkül nem fogjátok tudni ezt megoldani.
2023. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Napi 3-6 óra?Az rengeteg idő bárhogy nézzük is.

Plusz,hogy nincs közös témátok,hát nem tudom,nagyon az elejèn jártok a kapcsolatnak,ha már most nincs miről beszélgetni mi lesz kèsőbb?


Beszélj vele és változtassatok.

2023. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!