Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Minden barátom amikor kapcsolatba kerül,csak erről tud beszélni,más problémái vagy az élete teljesen hidegen hagyják,a baráti beszélgetések abból állnak,hogy a párjáról beszél, üzenetben screenshotokat küld arról,hogy a párja mit írt neki. Minden mással kapcsolatban teljesen passzív és közömbös. Velem van a baj,vagy ennek így kell lennie?

2023. máj. 31. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, normális
Nem normális
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura.
2023. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ez gondolom csak az első pár hétben ilyen, nem?
2023. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázható a szerelemmel és a fiatalsággal, bár ígyis fura picit.
2023. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Az első pár hétben szerintem viszonylag normális, újdonság a kapcsolat, csak egymást látják... De hosszútávon nagyon nincs rendben.
2023. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorban normális, mi is ezt csináltuk anno.
2023. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak olyan ismerőseim akik ezt csinálják. Szerintem nagyon idegesítő. Amikor összejöttem a párommal, nem róla magyaráztam a barátaimnak, ha szóba jött akkor meséltem egy kicsit, de csak annyit mint amennyit amúgy meséltem versenyek után, mert ő régen is jó barátom volt, és sokat beszéltünk versenyeken, meg sokat voltunk együtt
2023. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1-2 hónapban igen, utána kevésbé
2023. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy zavaró. Kicsit fura ez így.
2023. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A médiából, könyvekből, sorozatokból, filmekből stb a nagy szerelem folyik, ezért mindenki azt akar, mintha az olyan könnyű lenne. Ha talál valakit akivel kicsit is jóban van már ez lesz belőle.
2023. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!