Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy gyanúm hogy a baratnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyanúm hogy a baratnőm megcsal. Én 17éves vagyok, ő 15. Kéne aggódni??

Figyelt kérdés

Szóval már 5hónapja vagyunk eggyütt és egyre fúrcsább.. néha fent van és nem ír vissza, néha nem válaszol a kérdésre, és egyre kevesebb szívet/emojikat küld, sokszor siet valahova és nagyon ki szokott öltözni; smink, szexy gatya, picsanadrág, sport melltartó stb..

És azt mondta hogy amint végez az edzésről egyből ír, mondom oké erre fent látom.. Sok fiókja van és csak az egyikben vagyok ki írva

Lehet megcsal?, Kéne aggódni?

Köszönöm előre is a vállaszt!


2023. jún. 20. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Tokmindegy hogy kene e aggodnod. Ugyis fogsz ,mert onbizalomhianyos vagy.


,,sokszor siet vhova es nagyon ki szokott oltozni"

Gondolom neked is azert tetszett meg, mert szep leany. Miert baj, hogy ad magara?

A picsanadrag eppen divat, a sportmelltato meg edzesre tokre ertheto.


A kommunikacio fontos. Gyakaroljatok!

2023. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nonameboi ***** válasza:
88%
Ha sokat aggódsz, összeomlasz annak a nyomása alatt. Nem lehet semmit kizárni, de ne gondold túl a dolgokat. Megbeszélheted vele, de akkor hülyének fog tartani.
2023. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Az lenne a furcsa ha 15 évesen nem csalna meg. 😂
2023. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Tudom, kicsit control freak, tudom, kicsit sztalker módi, de ha van egy haverod, akit nem ismer, ráállíthatod.
2023. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha olyan szinten állsz hogy a szerelmet abban méred hogy hány emojit küld akkor nem csoda ha megcsal
2023. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én leülnék vele megbeszélni. A reakciója is sokat elárul majd, ha szóba hozod.
2023. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Nálam kedv kérdése hogy írok e emojikat vagy hogy egyáltalán visszairok e. Ez nem alap dolog.


Ne legyél annyira gyerekes hogy ráállítasz valakit. Beszéljégek meg a dolgot és legyen több önbizalmad.

2023. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Tegyél valami utalást neki, említsd valahogy a megcsalást. Pl mond neki, hogy te sosem csalnád meg őt, aztán nézd meg, hogyan reagál.
2023. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak kérdezz rá, ha ennyit sem mersz megtenni nem való neked kapcsolat.
2023. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

minek jössz össze egy 15 éves lánnyal?

ha annyi önbizalmad sincs hogy beszélj vele, magadra vess

2023. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!