Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsal a baratnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a baratnőm?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mással kavar! Ki deritheto hogy tenyleg? Eross a megérzesem emiatt

16 éves vagyok, elsö baratnom es alig ir vissza es neha nem akar talizni



2020. máj. 11. 22:13
 1/2 Lena7 ***** válasza:
67%

Mért nem akar veled találkozni ?

A korona miatt ,vagy pedig más kifogásokat mond ?


A "nem mindig ír vissza" az még talán érthető ,lehet ,hogy zoomos órája van tanul stb. Ha mondjuk 1-2 óra múpva válaszól ,az még szerintem okés ,de ha több órát (5-8) kell rá várnod ,az már nagyon gáz.


Szerintem most nem nagyon tudod kideríteni ,hogy meg e csal. Kérdezz rá ,hogy mért nem ír vissza ,mért nem akar talizni ,meg e van elégedve a kapcsolatotokkal ,töetént e valami stb


Minden esetre sok sikerr :)

2020. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez annyira nem konkrét jel, hogy megtudjuk mondani, hogy megcsal-e vagy sem.
2020. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!