Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szóval késő ősszel ismertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval késő ősszel ismertem meg egy lányt, télen jöttünk össze, és most ugye - meglepő, de - nyár van. És kiderült, hogy nagyon sokat mutat magából, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy hát ő így szokott nyáron öltözködni. Szóval forrónaci, már-már sportmelltartó méretű top, valamikor melltartót sem vesz alá. Hát ez nekem egy kicsit extrém, de ugye nem tudtam róla, én meg egy metálos fazon vagyok, hosszú haj, fekete póló, nadrág, bakancs... Mi legyen? Nem érti a problémám.
2023. jún. 21. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
És frankón egész télen garbóban meg bölcsészes kordnaciban nyomult? Nehezen hiszem el, hogy az ízlésének nem volt látható jele eddig. De amúgy ne tegyél semmit, nem kell egyforma stílust követni a szerelemhez.
2023. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőknek más a stílusa, de ezekszerint Ő is elfogadta a Te "más" stílusodat, akkoe Te is fogadd el az Ő "más" stílusát. Ilyen a szerelem :) ha meg a ruhái miatt nem jön be, akkor nem is vagy az :)
2023. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért zavar téged? Miért nem tudod elfogadni, hogy neki ez tetszik?
2023. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél büszke rá!
2023. jún. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Baszki, nyár van. Nehogy már meg kelljen sülnie a ruháiban, csak mert neked nem tetszik.
2023. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!