Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már hosszú idő óta rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hosszú idő óta rosszul érzem magam lelkileg egy olyan dolog miatt ami még nyár végén volt és eddig nem éreztem bajnak. Sokat segítene a véleményetek Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom több mint 2 éve és én tényleg nagyon szeretem és sose bizonytalanodtam el ebben. Nyáron voltam egy táborban és ott nagyon jóba lettem mindenkivel ,de főleg egy fiúval. Mindig sokat hülyéskedtünk és sokat beszélgettünk, szimpatikusabb volt mint az átlag,de attól függetlenül csak úgy viselkedtem vele mint egy barát mert nem akartam tőle értelem szerűen semmit, a táborban nem nagyon hangoztattam , hogy van barátom nem is akartam hogy megtudják amég nem kerülök olyan helyzetbe mert valamiért attól tartottam,hogy akkor nem barátkoznak velem és csak akkor mondtam volna, ha valaki kérdezi vagy érezhetően nem akar velem barátkozni. Visszatérve a fiúra rájöttem, hogy ha nem akarok tőle semmit és tényleg ő is csak barátkozni szeretne velem meg jóba lenni akkor attól fog beszélni ha felhozom a barátomat így leírtam neki ,de akkor írta is nekem,hogy tudja. Utána nagyon sokszor írta,hogy egyszer még a nyáron találkozunk e beszélgetni és én nem nagyon akartam de aztán úgy voltam vele hogy ebbe nincs semmi baj most találkozok vele és így legalább letudom ezt egy kis időre és nem is fogja mondogatni. A barátomnak nem mertem elmondani csak rá 2 hónapra mert féltem hogy félre érti mert nekem nem jelentett ez semmit csak jóba lettem vele sose csaltam volna meg és eddig ezt nem gondoltam bajnak és nem is zavart ez mert sose jutott eszembe hogy én egyszer találkoztam vele meg milyen jóba voltunk. Most még is rosszul érzem magam és néha olyan érzésem van mintha átvertem volna a barátom vagy ezzel rosszat tettem. Azt mondta a barátom ,hogy nem haragszik mert ezzel nem csaltam meg és tudja hogy nem is tettem volna nyugodtan mondhattam volna akkor is. Szerintetek baj, hogy annak ellenére ,hogy az a fiú szimpatikusabb volt mint más ott a táborba meg jól nézett ki attól ,hogy barátkoztam vele rosszat tettem? Eddig azért nem éreztem emiatt rosszul magam mert tudtam, hogy ott van nekem a barátom és nem akarok mást csak jól érzem magam a társaságában de nem éreztem iránta érzelmileg sose semmit. És még megölelni se öleltem meg sose.
2017. nov. 9. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
A találkozás sose jutott utána eszembe és nem akartam,hogy írja ,hogy mikor találkozunk megint csak az volt bennem ,hogy jót beszélgettünk ,de most legalább nem fog ezzel nyaggatni. Most meg emiatt rosszul érzem magam mintha átvertem volna a barátom, de ez nem megcsalás ugye? Olyan van az életben, hogy más is szimpatikusabb a barátomon kívül, de attól nem csalnám meg?
2017. nov. 9. 16:37
 2/7 anonim válasza:
Ebben nincsen semmi rossz. Sok lánynak vannak fiú barátai miközben kapcsolatban van.
2017. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Baj, hogy nem kérdeztem meg a barátom? De aztán elmondtam neki, de tényleg nem jelentett semmit. És az se baj, hogy amúgy szimpatikusabb volt meg szerintem helyes ,de sose bizonytalanodtam el abban, hogy a barátommal akarok lenni nem mással.
2017. nov. 9. 16:39
 4/7 anonim válasza:
Nem baj hogy nem kérdezted meg lehetnek önállo döntéseid. És ha szimpatikusabb a kelleténél azzal sincsen semmi baj mert ha tényleg szereted a barátodat akkor nem fogod megcsalni.
2017. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! "viccesnek" tűnhet, de amikor azon vagyok, hogy megnyugodjak mert mindent tud a barátom és elakarom ezt a rossz érzést engedni néha olyan érzésem van mintha még is megcsaltam volna a barátom és nem felejthetem el mert gondoltam másra bejött más is rajta kívül, de amúgy meg tudom, hogy nem csaltam meg mert tettek semmiképp de érzelmileg se mert ahogy vége lett a tábornak nem hiányzott és sose gondoltam rá úgy és olyan sokat mindig a barátom volt a szemem előtt és mindig rá koncentráltam

Amúgy minden párkapcsolatban élővel megesik az ilyen? ezen nem kell aggódni ezeket el lehet engedni, ha csak barátilag viselkedtetek egymással?

2017. nov. 9. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon édes vagy és jó látni hogy ennyire szereted a barátod!

Nekem rengetek fiú barátom van, a legjobb barátom is egy fiú, sőt a városban úgy tartják hogy ő a leghelyesebb, de nekem is van barátom és elfogadta hogy nem kell rosszul éreznie magát amiatt hogy más fiukkal is vagyok de szigorúan csak Őt szeretem szerelemmel.

2017. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos borzasztó lelkis vagyok és soha nem tennék olyat amivel megbántanám a barátom és eddig ezt se gondoltam bajnak csak most kicsit megilyedtem.
2017. nov. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!