Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 éve vagyunk együtt, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt, a barátom hisztizik ha otthon alszom, nem nála. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 30. 15:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10 tudod mi a red fleg egy lány esetén?

Az hogy indokolatlanul sokszor használja, hogy red fleg :)

2023. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
62%

Kedves #11-es.


Azt gondolod,hogy alaptalanul írtam,hogy ez gond?

Saját tapasztalatom miatt írtam.

Ugyan így kezdődött az exemnél, aztán már más is gond volt. Baromi nehezen tudtam megszabadulni tőle...

Kérlek ne állítsd azt,hogy normális,ha bárki emiatt hisztizik.

10-es voltam.

2023. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#12-es.

Ne állítsd azt, hogy azt állítottam, amit nem állítottam :). Nem mondtam olyat, hogy ez rendben van így, viszont ez a red flegezes elég nagy 'red fleg', mert eszreveteleim alapjan bizonyos szemelyisegu emberek hasznaljak gyakortan azt, hogy red fleg. Szamomra ez a kifejezes izlestelen, magyartalan es gagyi.

Én csak gondoltam jelzem neked, hátha fejlődni szeretnél valamiben, mint ahogy a kérdező pasijának is kéne.

Meg olyan nincs, hogy hagyd ott és kész. Nem ez a módja. Üljenek le és beszéljek meg, nézzék meg hogy tudna e változni a srác, ha igen, akkor szuper, ha nem akkor ellehet dönteni, hogy van e még türelmi idő, mennyire éri meg neked a kapcsolat stb.. Mérlegelni kell. Ilyen nincs, hogy uhh ez aztán a durva dolog hagyd ott.. Ilyet csak a barmok és a nem hozzáértők írnak.

2023. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Te így látod, én pedig máshogyan. Szerintem ez így van jól.
2023. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nincs jól, mert általánosságot vonsz le a saját élethelyzeted alapján és tévesen ráhúzod másokéra, de ha azt szeretnéd hinni, hogy ez jól van így, akkor legyen. Éld tévesen az életed és keserítsd a körülötted levőkét, nehogy változz és fejlődj, még a végén értelmesebb verziója leszel önmagadnak.
2023. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

Ha féltékenykedik, ráadásul alaptalanul(!!), akkor menekülni kell. A beteges féltékenység az alkoholizmusnál is rosszabb, és idővel csak rosszabbodik, ráadásul féltékenységelvonó intézet sem létezik. A féltékenység egyfajta elmekór, ráadásul nehezen gyógyítható, mert a beteg nem látja be, hogy a viselkedése irracionális.

Ha viszont nem erről van szó, gondolkodj el magadon. Miért is akarsz te otthon(?) aludni, ha egyszer egy relatíve friss párkapcsolatban élsz? Valószínűleg te nem gondolod a kapcsolatodat olyan komolynak, mint a barátod.

(a mindig mindenütt (itt is) megjelenő radikális szüfrazsettekre meg ne figyelj. Egy se normális a való életben. Vagy elviselhetetlen természetű/bűnronda, aki senkinek sem kell, vagy egy elnyomott, terrorizált szerencsétlen, aki a neten szájkaratéval próbálja kompenzálni komplexusait.)

2023. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Miért van az a gyanúm, hogy ha álmaid pasijával járnál, aki a budai villájában várna, nem lenne kérdés, hogy nála alszom-e vagy sem...
2023. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Menj hozzá feleségül minél előbb.
2023. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ha 25 lennék, túl az egyetemen, és lenne munkám, érteném. De 18 vagyok. Minden nap iskola (illetve már nincs, de na, értitek 😀😀).
2023. júl. 6. 11:47
 20/24 anonim válasza:
Ha már hisztizésnek hívod akkor ideje tovább lépni. Tisztelet hiányosak tűnik a dolog.
2023. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!