Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 éve vagyunk együtt, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt, a barátom hisztizik ha otthon alszom, nem nála. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 30. 15:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a félreértések elkerülése végett: természetesen tudom, hogy egy tininek is lehetnek komoly érzései, és nem is azért írom, mert ezt meg akarnám kérdőjelezni. Az érzelmek intenzitása nem életkor kérdése. Viszont az életvitelre elég nagy mértékben kihatással van az ember életkora. 18 évesen még gyakorlatilag gyerek az ember, teljesen érthető, hogy nem akar még összeköltözősdit játszani.

Meg egyébként is: én alapból sem vagyok a rohanás híve. Nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy minél hamarabb összeköltöznek a felek, sőt, a tapasztalat azt mutatja, hogy sok esetben az ilyen kapcsolatokkal több a probléma, mint azokkal, ahol hagynak időt egymásnak az emberek.

2023. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De nincs felajánlva az összeköltözés, az se, hogy néhány ruhát hagyjak ott. Csak hisztizik ha hazamegyek vagy nem nála alszom.
2023. júl. 24. 07:17
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott nagyon gyorsan. Még ebből is cirkuszt fog csapni.

Most volt egy gyilkossági eset, a féltékeny pasi megölte a csajt. Azt mondta, hogy nem is tudja, miért.

2023. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

"De nincs felajánlva az összeköltözés, az se, hogy néhány ruhát hagyjak ott. Csak hisztizik ha hazamegyek vagy nem nála alszom."

Na, így má' gáz. :( akkor huss a közeléből is.

2023. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!