Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pár napja összejöttem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja összejöttem egy fiúval, viszont 2 hét múlva szülinapja, valami ajándékötletek?

Figyelt kérdés

Mivel nagyon a kapcsolat elején vagyunk úgy gondolom, hogy semmi túl extra nem kell, viszont semmi nagyon olcsót/szimplát se akarok adni neki. Eleve rossz vagyok ajándékozásba, de úgy vagyok vele, hogy fiúnak még nehezebb kitalálni, hogy mit lehetne venni. Tudom, hogy miket szeret, de semmi olyanra nem tudok gondolni ami az érdeklődési köreiből neki szükségletes lenne/tetszelne.

Láttam a szobájában több Lego szettet, szóval gondolom szereti és akkor úgy voltam vele valami olyant vennék, plusz szerintem ez egy elég biztonságos opció.

Amúgy 17 lesz.



2023. júl. 14. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
használt bugyidat add oda
2023. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj neki kézzel készíteni valamit.
2023. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A westendben van egy ilyen lego sarok, ahol összeállíthatsz saját magad egy figurát, esetleg csináld meg belőle a barátodat, továbbá esetleg egy kisebb pezsgő/csoki is mehet
2023. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Kapcsolat elején már megjártad a szobáját, fantasztikus.
2023. júl. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Szülinapjáig már az is lehet a nevét is elfelejted.xdd


Két hét hosszú idő és a 16 éves fiúcskák zömének nem hosszú párkapcsolat kell.


Viszont sok sikert nektek! A lego nem hangzik rosszul mellé a kedvenc csokija és kész is

2023. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!