Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány nem akar megbocsáj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem akar megbocsájtani 2 hét után sem akkor már vége?

Figyelt kérdés
Van egy lány hivatalosan nem jártunk de már ő és én is tudtuk hogy szeretjükk egymást és én megbántottam mert féltékenynek tüntem de valójában cseppet sem vagyok az. És màr 2 hete haragszik van még eséj hogy megbocsájt?

2016. jan. 2. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Esély - ha elenyésző is - még biztos van. 2 hét nem olyan sok idő. Próbáld meg megbeszélni vele, kiengesztelni, kérj bocsánatot, ha eddig nem tetted.

Barátommal 15 napja szakítottunk, de már újra együtt vagyunk és nem fél perc volt, mire túltettem magam rajta.

2016. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára:)

Van esély van!

Csak tudod az idő az fontos egy ici picit várni kell mindig de 2 hét az nem sok

Próbálj meg valahogy kedveskedni neki egy-két szép szóval vagy ajándékkal

Értékelni fogja:)

2016. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs,én mindent próbáltam 3 hétig de rá kellett jönnöm hogy felesleges tovább küzdeni,én esetemben szakított szoval nem volt semmi fájdalom okozás se
2016. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lehet kicsit negatív volt ez,igazából azon múlik hogy szeret e még ha nem szeret akkor nincs tovább ha legbelül szeret és ugyse bírná nélküled sokáig akkor rajtad múlik hogy felerősödjön benne ez az érzés,csak adj neki időt bár 2 hét már elég,én túl sokáig húztam mert gyáva voltam ne járj te is így
2016. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Személyesen még nm kértem bocsánatot de üzenetben több milliószor.

Szilveszterkor el akartam menni de megtiltotta. Megkérdeztem a barátnőjét is aki már párszor segített de azt mondta inkÁb hagyam.

2016. jan. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!