Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sajnos barátnőmmel nem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos barátnőmmel nem egy suliba jàrunk szinte az egész nyarat eggyüt töltöttük suli időben persze nem láthatom minden nap kb egy héten egyszer fogom latni vagy kéthetente,szerintetetek ezt hogy lehet birni?sirva fakadok egy csomoszor

Figyelt kérdés
azzal nyugtatom magam hogy majd gimi utan egy iskolaba keszulunk es eggyut fogunk jarni az iskolaba,vagy egyetemre is…

2023. aug. 10. 19:59
 1/5 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Az idő majd megoldja.
2023. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy kibírod, az élet nem habostorta, inkább szopás. Légy kemény.
2023. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőmmel külön egyetemre játok és ő még ráadásul kolis is, szóval csak szombatonként tudunk együtt lenni. Így megy ez már egy éve, kibírod te is
2023. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel, sokszor tényleg borzasztó rossz érzés, viszont idővel jobb lesz, ha beleszoktok ebbe a helyzetbe.
2023. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem erre ment rá a kapcsolatom, mert szükségem van a közelségre.

Heti egy együtt töltött hétvége nem volt elég.


Azt viszont neked kell tudni, hogy neked elég-e az, vagy inkább hagyod az egészet!

2023. aug. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!