Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítani akarok a barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a barátnőmmel de azon gondolkozom hogy adjak neki-e egy második esélyt. Szerintetek jól döntök?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én 1 éve vagyunk párkapcsolatban. Eddig ténylegesen csak kisebb vitáink voltak de ez magváltozott ahogy egyetemre ment.


Az egyetemen az egyik szaktársával jóba lettek gólya táborban. Ezzel eddig nem is volt gond egészen mostanáig.


Azóta találkoztak kb 3x. Ahogy mesélt róla teljesen olyan volt mintha a csávóba belezúgott volna ráadásul a szaktársai mondják hogy az a csávónak nagyon tetszik a barátnőm.


Majd mondja nemrég barátnőm hogy milyen jólesett neki ahogy megölelte a csávó. Utána meg jött azzal hogy mennyire örül neki hogy a csávókámmal ugyan azok a problémái és a hogy olyan jól megtudják érteni egymást.


Majd bevallotta nehezen hogy egy picit beleszeretett a csávóba.


Az elején tényleg gondolkoztam hogy adjak barátnőmnek egy második esélyt de rájöttem hogy nem akarok egy olyan kapcsolatban lenni ahol tudom hogy a barátnőm egy másik emberbe is szerelmes. Még akkor is hogyha tudom hogy nem lenne képes engem megcsalni.


4 nap múlva találkozunk addig megkértem hogy ne írjon se hívjon engem. Nehezen de kifogom mondani neki a szakítást.


Ti is így döntenétek a helyemben?



2023. szept. 10. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts. Egyszerre nem lehet két emberbe szerelmesnek lenni.
2023. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
hagyd francba ezt a ribit, az olyan lany aki fiukkal akar talalkozgatni es baratkozni az leszarja a parja erzeseit es egy szajha kis ribi. az nem baratno aki mas fiukkal log, de ne aggodj talalni fogsz egy tenyleg normalis lanyt majd aki tisztel teged es nem jar el fiukkal :)
2023. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem már az is megcsalás hogy találkozgat vele. Hagyd ezt a lányt. Nyilván még túl fiatal és nem érti az érzéseit sem önmagát. De ne haragudj rá ezért.
2023. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet "egy picit szerelmesnek lenni"?

Másrészt biztos vagyok benne, hogy csak azért fogalmazott így, mert nem akart megbántani azzal, hogy azt mondja, teljesen belészeretett.

Hagyd a csajt, a saját érdekedben :/

2023. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítanék egy ilyen helyzetben. Sajnálom.:/
2023. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
en szakitas utan a helyedben megneznem Az amerikai pszicho filmet
2023. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, engem megölelne valaki akit csak úgy pár napja megismertem, és nem ismerkedési céllal mentem oda, akkor valószínűleg azonnal leállítanám és kiadnám az újtát. Ha kapcsolatban is vagyok, akkor különösen.

Szerintem ezt a lány már eldöntötte, ha nem dobod ki, akkor maximum csak jobban össze fogtok tudni balhézni a ténylegesen kimondott szakítás előtt. Ő már lelkileg túl van rajtad.

2023. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Húha. Hát sajnálom tesó, ennek vége. Nincs értelme második esélynek ha valaki mást szeret.

Kitartás💪

2023. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy döntenék a helyedben, ahogy a kérdésedben kérdezted.
2023. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rövid az élet, újíts!
dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!