Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fura egy játékot játszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura egy játékot játszik egy lány, létezhet ilyen? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés

Ez egy őrülten komplikált történet. Lett egy barátja két hónappal ezelőtt. De aztán, azt mondta, hogy ráeszmélt arra, hogy engem szeret, nem őt.


Mondtam, hogy jó, szakítson vele, de nem szakított. Mert azt mondta, hogy fél tőle. Mivel nem egy városban lakunk, ezért exével találkozgatott, hogy kiterveljenek valamit.


Azt hazudta exének, hogy igazából őt szereti, de fél a fiútól. A barátja boxoló, az exének meg vannak bandázós haverjai, alvilági kapcsolatai.


Szóval megbeszélte az exével, hogy smárolja le, amikor a barátja kijön a suliból. Erre a lány, mikor lesmárolta az exe, és meglátta a barátját, elszaladt, magára hagyva a két arcot.


Boxoló barátja nekiment az exnek, annak meg jöttek a haverjai, késsel fenyegették meg a boxolót, hogy hagyja a lányt.


A boxolónak azért ez már sok volt, ezért szakított a lánnyal, a lány sírt, hogy ne tegye, de a srác tényleg beszart, és most a lány azt mondta az exének, hogy köszöni meg minden, de sajnos nagyon traumatizálta a dolog, és szünetet kér, mert "gyógyulnia kell"


És most jött hozzám, hogy megoldotta, együtt lehetünk végre, semmi sem áll az utunkban...


Na most... Nem túl durva ez egy 16 éves lánytól? Nem túl gyanús ez az egész? Igazából tény, hogy van bandázós haverja, elég pénzes, ráadásul valami szerb gyerek, és igen, van a boxoló is, valami megyei bajnok, szóval ő sem kispályás... Én meg itt vagyok, a totál vicckategória garázsbandámmal, De hogy "értem" tenné ezt meg? Nem tudom nagyon elhinni, meg hogy ez az egész történet így történt volna meg.


Lehet ebben igazság, vagy ez a csaj titokban mindenkivel kavar, és mindenkinek más történetet mond?


2023. szept. 15. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kicsit mesés
2023. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért fura nekem is ez az egész. :D Csak a három személyt és magamat tudom megerősíteni, a történet többi része a lánytól származik.
2023. szept. 15. 22:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki hülye?

Itt mindenki.

2023. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Háát nem is tudom. Ha mindez igaz akkor ez a lány elég nagy sz@rkavarónak tűnik. Persze lehet hogy tényleg félt a fiútól, de ez a fura terv, meg az hogy az exével és bandájával védette meg magát nekem nagyon furcsa. Ki csinál ilyet? Értem én hogy boxol a srác de hát akkor is ez a "lesmárolta az ex és a lány otthagyta a két fiút bunyózni" ez mi!? Olyan mintha azt akarta volna hogy szegény fiú vigye el az egész balhét. Ráadásul lehet hogy rosszul értettem de a lány azzal áltatta az exet hogy így majd újra összejönnek? Ez az egész nagyon zavaros. Lehet hogy tényleg érted történt, és azért hogy együtt lehessen veled, de nem kellett volna hozzá ennyi hazugság és háttérmunka. Sokkal tisztábban és egyszerűbben el lehetett volna intézni. Arról nem is beszélve hogy lehet hogy neked is hazudik. Nekem lányként abszolút nem szimpatikus az amit tett, de az hogy te ezek után mit kezdesz vele és a lehetőséggel az rajtad áll.
2023. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Kékfény riportját látták Taktaharkányból. Jó éjszakát!
2023. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ha puha az orra akkor hazudik.
2023. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok tv-t nézett, ha ilyen valóságot teremtett magának. Szóba sem állnék ilyen sz.rkeverőgéppel.
2023. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint egy film forgatókönyv. 😅

Mindenesetre én inkább távol tartanám magam egy olyan csajtól, aki ekkora manipulatív spíler, és ilyen fiatalon már ilyen ismeretségi körökben mozog.

L

2023. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jócskán kiszínezte a sztorit, hogy érdekesebbnek tűnjön. Az se biztos, hogy kavart azokkal a srácokkal...
2023. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakítasz a lánnyal, akkor legközelebb a boxolóval találkozol és alulmaradsz. Szakíts.
2023. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!