Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmerjem hívni moziba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem hívni moziba?

Figyelt kérdés

Van egy film amit megszeretnék nézni, viszont mindenkit akit kérdeztem nem érdekel az a fajta műfajú film vagy nem ér rá.

Csoportosan voltunk ,ebben a csoportban benne van az a fiú aki nekem tetszik neki a legjobb haverja és nekem egy meleg fiú barátom. Az én fiú barátom elkezdett cukolni hogy majd elmegy veled Máté a fiú aki tetszik nekem. Aztán Máté haverja is beszált a témába és mondja hogy igen Máté elmenne veled moziba. Nekem ez kínos volt úgyhogy agy kicsit odébb mentem aztán Máté haverja megszolal hogy Mosolyog ezalatt a Mátéra gondolt. Meg ott hülyésledtek hogy kézfogas helyett egymás pocset fogják meg és Máté pont előttem állt és az egyik fiú megszolal hogy na most csináld meg neki, amit nem tudtam hova tenni hogy miért mond ilyet.



2023. szept. 22. 00:00
 1/6 A kérdező kommentje:
17L
2023. szept. 22. 01:08
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A sztori teljesen össze-vissza, szóval a fenti kérdésre reagálok: ha tényleg tetszik neked, akkor hívd el nyugodtan.
2023. szept. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkeppen hivd el. Es kerd meg, hogy hozzon magaval egy magyar nyelvtan konyvet is. A film utan pedig megtanithatna neked, hogy az igekoto es az ige kozott levo szot kulon irjuk (el merjem hivni), es a kozpontozasnak milyen szerepe van, stb.

Tanulni nem kell felnetek, jo lesz.

Tanulni nem kell, felnetek jo lesz.

Es hasonlok.

2023. szept. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3:

jó a tanácsod.

Nem függ össze a kérdéssel, csak a feleleted kibővíteném az eredeti szöveggel:

"A királynőt meggyilkolni nem kell, félnetek jó lesz, ha ti jónak látjátok, én nem, ellenzem".

Illetve:

A királynőt meggyilkolni nem kell félnetek, jó lesz, ha ti jónak látjátok, én nem ellenzem".

ÍME, MILYEN NAGY JELENTŐSÉGE VAN A VESSZŐNEK egy mondatban. Ugyanaz a szöveg, mégis két ellentétes értelme van. Az eredeti szöveg pedig teljesen vesszők nélkül íródott és az összeesküvők nem tudták, hogyan is értelmezzék: jó lesz, vagy nem lesz jó meggyilkolni a királynőt.


Kérdezőnek válaszolva: hívd el.

2023. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

4

Nem akartam igy kifejteni a kozpontozas jelentoseget, mert a kerdezo ezt nem erti (szerintem). Talan majd a srac, akit elhiv a moziba, hajlando lesz tanitani a leanyzot. 😀

2023. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
OK, 5-ös!
2023. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!