Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Barátom egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátom egyik haverja nekem jött elég durván és megalázott?!

Figyelt kérdés
Barátom nagyon kivan lelkileg, depressziós. És hát megharagudtam rá, és letiltottam. Azóta nem nagyon jelentkezett. Erre barátom haverja írt, hogy egy parazita vagyok, meg hogy nem érti, hogy ilyen nyomorultak miért léteznek, szívtelen szrdarab vagyok, meg ilyesmi... Barátom meg nem védett meg, meg egyáltalán, nem ír. Mit tegyek?
2023. okt. 21. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Engedd el, ha nem ír
2023. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett volna megvédenie, hogyha paraszt voltál és letiltottad? Csak te bánthatsz meg másokat?
2023. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudjuk a teljes történetet szóval nem tudunk sokat mondani.

Annyit tudok mondani hogy egy kapcsolathoz két ember kell, ha az egyik nem akarja akkor engedd el

2023. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy írjon neked, ha letiltottad?
2023. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát letiltottad, de csodálkozol, hogy nem ír......
2023. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit konkrétabban kifejtenéd? - mert nagyon sok benne a rébusz.

Írd te a teljes sztorit, azokat is, amik melletted és azokat is, amik ellened szólnak.

2023. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
100%
Te voltál először udvariatlan, aztán a fiúd barátja kiállt a fiú mellett! Kérj bocsánatot.
2023. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Meg erdemled... Igy bansz egy beteg emberrel?

Vissza kaptad...

2023. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
En ugy irom ezt neked hogy 1 even keresztul depresszios voltam, es rohadt nehez volt belole kimasznom meg gyogyszerekkel is. Valakire megharagudni azert mert fajdalma van, mert maga alatt van nagyon mocsok dolog! Hidd el nem o valasztotta maganak, nem jokedvebol csinalja. Ahelyett hogy meg te is hatat forditottal volna neki inkabb erzelmileg tamogatnod kellett volna, egy kapcsolat nem ugy mukodik hogy ha valamelyikotoknek baja van akkor a masikotok egybol eldobja mint egy selejtes bananhejjat. Ezek utan en nem varnek szegeny fiutol semmit, szerintem ha te meg barmit is akarsz tole akkor kerj bocsanatot. Ha nekem tenne ezt egy fiu a legjobb baratnommel, meg ha nem ir irnek ra, de a velemenyem biztosan meglenne rola.
2023. okt. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!