Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem ertem miert csinalta ezt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem miert csinalta ezt, segitetek? Megalazott es most megis ezt csinalja?

Figyelt kérdés

Nem ertem miert csinalja ezt a lany velem. Tenyleg nem ertek semmit. Vagyok en kis naiv, aki (tavaly) ugy gondolta, hogy erdemes beprobalkozni az osszes ismert galaxis es univerzum legszebb csajanal, aki tortenetesen egy suliba jar velem. Tipikus “meno” mindenki oda van erte tipus, de annyira tetszett, meg neha szemeztunk is. Es beszelgetni kezdtunk, haza is kisertem, minden rendben volt mert nagyon jol megertettuk egymast, es ereztem, hogy “van valami” koztunk. Aztan mondhatni varatlanul eleg csunyan le lettem razva most nem reszleteznem (olyan dologgal bantott meg amire nagyon erzekeny vagyok, es nem tehetek rola), nagyon rosszul esett mert szerintem en normalisan kozeledtem es nem erdemeltem volna ezt, hetekig rosszul voltam miatta, semminek erzetem magam ki se akartam kelni az agybol. Aztan utana meg rohogtek is rajtam a “baratnoi” egy ideig, o meg esku ram sem nezett tobbet.

Aztan hagytam, bar nagyon rossz volt de elengedtem gondoltam nekem ilyen csaj nem kell, kozben o osszejott egy hozza illo pasival.

Viszont talan karacsony elott vettem eszre, hogy nez engem, es ha ra nezek elfordul. Aztan utcan szembe jottek velem a pasijaval o meg vegig engem nezett. Mondom mivan? Ja es ami miatt kiirtam a kerdest az az, hogy (nem kovet) instagramon de kedvelte az egyik kepem mert kiirta ugye de mire megneztem mar nem volt ott tehat gyors “kikedvelte”? Szoval ezekszerint nezi a profilom vagy mi? Szilveszterkor is osszefutottam vele, elmentunk mellettuk mire o mosolyogva nezett ram, aztan meg utanam is szolt, hogy “helloo”... Miert? Minek? Van pasija, es en nem voltam eleg jo neki akkor es ugyan eleg sokat valtoztam egy ev alatt de azert semmi ilyen nagyon egetrengeto, es mai napig nem is ertem miert csinalta egyaltalan, de dobott kesz. Most akkor mire ez az egesz, mit akar? Szerintetek?


2018. jan. 1. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus, ha te futsz utána akkor leszar, de ha azt látja, hogy nem futsz már utána akkor rögtön jön. Szerintem csak jót tett az egójának, hogy érdeklődtél utána.
2018. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Én is ilyen helyzetben vagyok.Nyáron elmondtam egy fiúnak hogy érzek iránta,elutasitott mondjuk ő nem durván,majd mikor próbáltam pár hét után barátkoznk vele azt mondta hagyjam őt,ne zaklassam és ne beszéljünk többé.Ezt én elfogadtam,fél éve már nem kerestem,de egy suliba járunk és nagyon gáz az egész.Bár köszönni nem bír de ha meglát vagy mosolyog vagy hosszasan szemezünk,mindig előreenged az ajtóban pedig tudni kell róla hogy nagyon bunkó és ő is ilyen menő pasi.Mindig ha meglát súgdolózni kezd a haverjaival,múltkor az egyik oldalba könyökölte és mosolyogtak nem tudom én sem mi baja lehet

16/L

2018. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!