Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy elutasítottam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy elutasítottam? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Mikor 13 éves voltam mindig csúfolt egy fiú, hogy bálna vagyok. Fél éven keresztül rendszeresen megalázott, és nem telt el úgy egy nap, hogy nem kaptam volna bántó megjegyzést a súlyomra. Nos elköltöztünk, sulit is váltottam. De most nyár elején meglátogattam a barátnőmet, és konkrétan az egész nyarat itt töltöttem és fogom is, mert ide fogok járni gimnáziumba ahonnan elköltöztünk (A bátyám vett magához mivel nem szerettem volna kollégiumba járni, és ő meg itt lakik viszonylag közel is a sulihoz) . Nos a súlyomból leadtam és ennek köszönhetően alig ismert meg a régi barátnőm. Kiderült, hogy a szomszédban lakik a srác aki konkrétan megkeserítette a mindennapjaimat. Összefutottunk és nem ismert fel, nyomult is ezerrel. Aztán mondtam, hogy én vagyok az a lány akit bálnának hívott és erre nézett egy nagyot, majd egyből elkezdte hogy csak viccelt akoriban. Kiröhögtem ott is hagytam, de még aznap bejelölt, mire én elutasítottam. Egész nyáron nyomult és nem hagyott békén. Vagyis nem nyomult hanem inkább mindig a tudatomra adta hogy járna velem. Azt is mondta, hogy belém szeretett és, hogy adjak neki egy esélyt mert akkori éne egy igazi k*csög volt és, hogy már megváltozott. Igazából én is látom rajta a változást, és igazából tetszene is, ha nem csinálta volna azt amit évekkel ezelőtt. Vicces srác is és kiderült, hogy jófej, de akkor sem szeretnék vele járni. Úgy gondolom, hogy még ráérek a fiúzással hisz mégcsak 15 éves vagyok. De mióta vissza utasítottam elkezdett hiányozni a hülye feje, hisz azért mégis csak belopta magát a szívembe alig három hónap alatt (a nyár nagy részét vele is töltöttem mivel a húgával jóba vagyok). Kaptam róla némi "információt" a húgától és álítása szerint nagyon rosszul van, és konkrétan idegbeteg és nem hajlandó kijönni a szobájából, csak este ahol aztán hajnalokig kint marad.


Jól döntöttem? Vagy adjak neki egy esélyt? A helyesírásért ezer bocs telóról vagyok.



2017. aug. 18. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted szerintem, ne törjön meg a szíved. Megkeserítette régen a napjaidat, most meg lefogytál és jó vagy neki...
2017. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobb döntést nem is hozhattál volna. Az ilyen emberek soha nem változnak meg teljesen, ezt ne feledd. Egy részük mindig felszínes marad, akármit csinálnak. Amikor volt rajtad felesleg, akkor észre sem vett, bezzeg most már jó lennél, hogy jó az alakod... Túl egyszerű a srác. Nem szeretett beléd, csak vonzónak talál. A kettő nem ugyanaz, és szerintem ezt te is jól tudod. Hagyd elmenni őt, és keress egy olyan srácot, aki először a lelkedbe szeret bele, és nem a testedbe.
2017. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntöttél. :)


Ő abba a kategóriába tartozik, hogy csak a kinézetre megy. :/

2017. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!