Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van/volt a környezetetekben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt a környezetetekben olyan tini pár, ahol legalább 4 év a korkülönbség?

Figyelt kérdés

12-16, 13-17, 14-18, 15-19-re gondolok

Szerintetek belefér? Mi lett a kapcsolatból?



nov. 10. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az első kettő nem fér bele. A pár egyik tagja mindig túl fiatal lenne
nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
95%

Egyetertek #1-vel, meg 14-18 is kicsit fura.

A kornyezetemben ekkora korulombseg ennyi idosen nem mukodott 3 evnel tovabb.

Egy par akik 16-19 evesen jottek ossze viszont most hazasodtak 7 evvel kesobb.

nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Olyanról tudok - az mondjuk nem is tinipár volt, viszont legalább 4 év -, hogy 14-26. Együtt vannak már 12 éve. Viszont alapvetően nem tartanám ideálisnak az ilyet, viszont az tök romantikus hogy ők egymásra találtak.
nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettőről is tudtam (14-18 és 15-20), de mindkettő nagyon hamar véget ért. Nem voltak egy szinten, így nem is működött.
nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, tavaly volt egy 15 éves lány, akivel majdnem összejöttem. Egymásba szerettünk, ez van, megtörténik az ilyen, akkor is ha rosszul hangzik. Én személy szerint a 20 és 15-öt nem tartom még betegesnek vagy súlyosan elítélendőnek, viszont a határeset határesete kategória. Működhet, de bölcsebb nem belemenni. Lehet ha a lány betölti a 18-at megkeresem. Akkor már belefér a 4 és fél év, ami van köztünk.
nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, ők voltak az álompár. Aztán a srác egyetemre ment, a csaj középiskolába és valamiért szakítottak.
nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
16 éves lány vagyok a 22 éves barátommal több mint egy éve boldogságban együtt vagyok. És nem igazán vettük észre, hogy olyan sok különbség lenne közöttünk gondolkodásban vagy más életciklusban lennénk. Egyszerűen a legtöbb ilyen kapcsolatnak vagy azért lesz vége mert ha egy idős lenne a két személy akkor is vége lenne. Vagy pedig egyesek erre rá paráznak és csak úgy látják meg, hogy biztos ennyi meg annyi különbség van és közben pedig kevés, elhanyagolható ez a különbség. És több ismerősömnek működött már eddig még ennél nagyobb korkülönbséggel is kapcsolat hosszabb ideig is ennél. Pedig se én se ezek a lányok nem lehetnek érettebbek és a fiúink sem éretlenebbek, az én párom bolondosabb. Mármint jó értelemben. De az nem egyenlő az értetlenséggel sőt ha még csak azért sem akarna ilyen lenni akkor sokkal jobban mondanám azt rá, hogy éretlen. Mert az csak képmutatás lenne, hogy ez milyen menő és felnőttes. Pedig ez lenne csak igazán gyerekes hülyeség pl!
nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabor49 ***** válasza:
53%
abszolut belefér ez nem nagy korkülönbség amikor a mai vilagban látni és hallani 10-20 év korkulomseget is
nov. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Egy 12, 13 éves, de még egy 14 éves se foglalkozzon még fiúkkal!!!
nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt 14-18, bár ott a csaj volt idősebb. Mondjuk csak néhány hónapig tartott.
nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!