Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális dolog az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy visszautasított engem azért mert egy sokkal fiatalabb lánnyal akar összejönni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 23 éves fiú akit akkor amikor megismertem már akkor nagyon megfogott a stílusával. És még az elején ő is próbálkozott nálam kölcsönösen. Smároltunk is, és még azt is mondta, hogy jól nézek ki és személyiségre is tetszek neki. De utána mikor találkoztunk elkezdett elhidegülni egyre jobban ő már nem nagyon próbálkozott, utána elkezdett egyre jobban kerülni amikor közeledni próbáltam. Megkérdeztem mi a baj először nem válaszolt utána elmondta, hogy egy fiatalabb lány tetszik neki Én januárban 20 leszek. A barátai pedig mondták, hogy ismerik a lányt 16-17 éves de valaki úgy ismeri, hogy 15 éves és csak most kezdte az első vagy második évet középsuliba. Láttam a lányt minimum 16-nak kinéz szerintem. De elvileg sokkal több minden nem köthette ahhoz a lányhoz mikor megismerte mint hozzám. Mert hasonló volt a flőrt és a lányon nem vették észre, hogy annyival vonzóbb lett volna személyiségre mint én. De ők sok mindenbe nem láttak bele. Mert nem voltak ott mindig a srác azt mondta nekik, hogy nagyon vonzó, kedves személyisége van. Nem tudom hol rontottam akkor el én is teljesen független, humoros, kedves voltam. Csak amikor lerázott ezt nem tudtam kimutatni neki. De az elején igen. És ,hogy a srácnak nem nagyon volt még kapcsolata, meg igényli, hogy sok időt tölthessen el együtt a párjával és sok mindenben tapasztalatlan. De ezek mellett azt is elvárja, hogy komoly kapcsolata legyen. De nem olyan fajta, hogy pár év múlva összeköltözés meg ilyenek. Ilyeneket később tervez. Ezeket mondjuk nekem is megkellene tudnom érteni ha a párja lennék akkor is. Csak attól féltem, hogy nagyot fog koppanni megmondtam neki, hogy ilyen fiatal lányokkal vigyázni kell főleg ekkora korkülönbség esetén. És a következő indokokat is mondtam neki. Amire csak annyit mondott, hogy kortól függetlenül mindenhol meglehet találni az ilyen embereket. 1-2 dologra felkapta a fejét. De azt mondta, hogy már őt szereti. Itt leírom aki nem akarja ezt a részletet az ne olvassa el de tanulságos az ezutáni hosszabb sztorit! De röviden is leírom a lényeg, hogy a lány szülei kitudja milyenek, lehet agresszívan rendezik a dolgot ha nincs más és az ilyen korosztályú lányokat pedig lehet könnyebben a srác ellen tudják fordítani azok akiknek nem tetszik ez vagy alapból nem szimpatikus a srác.

19/L


Mondtam neki, hogyha a lány egyáltalán valóban el is fogad ekkora korkülönbséget. Illetve akik nem csak kor miatt ítélik el a srácot akár ismeretlenül is. Mások nem biztos, hogy jó szemmel fogják nézni. És az olyan emberek erre kapni fognak és megpróbálják rosszindulatból is lebeszélni a lányt a kapcsolatról és ilyen fiatalkorban esélyes, hogy mások miatt nem jön össze vele vagy kitalálnak valamit ami nem is igaz és szakít. Itt nem érzékelem azt, hogy ennyire rosszindulatú emberek lennének. De hallottam példát ilyenre is. És lehet 1-2 jó barátnő szava is elég nem kell egy tucat ember. Szerintem 16 éves lányok is veszélyesek ebből a szempontból ha megvan 17 évesek már komolyabbak ők már jobban kiszűrik az ilyet. De ez a lány lehet nincs ennyi sem. De ez igazából nem kortól függ feltétlen hanem ki mennyire érett. A másik probléma pedig a lány szülei akik szintén arra tudják manipulálni a lányukat, hogy inkább ne jöjjön össze a sráccal. De tudok olyat is amikor egy már 17 éves lánynak 21 éves barátja lett vagyis csak négy év volt közöttük a korkülönbség. És az anyuka sem nézte jó szemmel a dolgot de a lánya boldogságát látva meg enyhült de az apuka kőkeményen kihangsúlyozta, hogy 2 évvel idősebb barátot enged csak 3 évet még úgy, hogy a fiúval nem nagyon kell találkoznia. De felette semmiképpen. Amikor megtudta, hogy össze jöttek akkor az apuka rá írt a srácra, hogyha nem hagyja békén a lányát akkor levágja a fejét. Két évig nem engedi a lányát, hogy idősebb pasival járjon. A lány ebben az esetben folytatta tovább de úgy kellett csinálniuk, hogy az apuka ne nagyon tudjon róla. Viszont észrevette, hogy a lány mindig el lógott. Ezért először rendőrséghez és bírósághoz fordult ahol elküldtek azért mert a lány már betöltötte a 14-et. És még hülyének is nézték az apukát, hogy ilyen kis kórkülönbségen hordja az orrát megmondták, hogy ne tegye tönkre a lánya boldogságát ha nagyobb különbség lesz akkor sem. De az apuka inkább megkereste a srácot és jól megverte ezután. És itt a rendőrség megbüntette ugyan az apukát. De mégis kiadták a távolság tartásit. Vagyis ha együtt vannak akkor a szülők bármikor elvitethetik a rendőrökkel a gyereket. De ezt az anya is túlzásnak vélte már főleg, hogy majdnem mindketten öngyilkosok lettek. Emiatt már akkor sem igen jöhetnének össze ha idősebb lenne a lány. A srác apukája pedig elvileg megakarta verni ezek után a lány apukáját aki amúgy hegyomlás szóval nem tudom mi lett vagy lett volna. A sztorit sem tudom tovább. Ez azért érdekes mert volt még 1-2 fiú ismerősöm akik ilyen helyzetben voltak és a lány szülei eléggé durván igyekeztek eltiltani őket, akár fenyegetésekkel is.



2023. okt. 12. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem érzésével nem lehet mit kezdeni. Valószínűleg egyszerűen a másik csajba esett bele, erre pedig nincs magyarázat, az érzelmek sokszor teljesen logikátlanok.

A korkülönbségről meg annyit, hogy ha a srác normális, akkor nincs ezzel semmi gond. Az az apuka, akiről a sztori szólt, akkor is balhézott volna, ha a csajnak 1 évvel idősebb a barátja, mert valószínűleg a sráccal volt a gond.

2023. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te logikát próbálsz keresni a történetben pedig szerelemben nincs logika egyszerűen valamiért a másik lány tetszett meg neki
2023. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Nem a sráccal volt, mert nem olyan, hogy pl flegma, kihasználós, agresszív, beképzelt valami legyen. De ha lett is volna arról az apuka amúgy sem tudott volna. És az apuka még csak nem is akart egyet beszélgetni sem a sráccal. Egyből fenyegetőzött. Másrészt igen én megértem ha bele szerelmes, megértem azt is, hogy a fiatalabb lányok tetszenek neki. De komolyan jobb egy 8-9 évvel fiatalabb lány akár ha 15 a csaj mint egy olyan aki kevesebb mint 4 évvel fiatalabb tőle? De igen 2-nek igaza van nem értem a logikát de biztos van. Ennyi idős lányok között is előfordul jó pár vonzó csaj. De sokan csak megtudják magukat jól játszani vagy vonzónak tettetni magukat.
2023. okt. 12. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy nagyon fáj ez most neked és nem igazán tudod feldolgozni a helyzetet. Ez a másik story is azért lett ide leírva mert talán magadat próbálod nyugtatni vele meg keresni a hibát az ő szerelmükben. Nem egyszerű az ilyen helyzet, én is tudom, de egyszerűen túl kell lépned rajta és élni a saját életed. A srác választott nem téged, idővel majd túl tudsz lépni te is és találni egy olyat akinek csak te fogsz kelleni.
2023. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!