Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

Eltörtem a bokám nagyon durván, 3 hónapja. Sokáig nem tudtam járni, most is csak mankóval. A barátnőm észrevehetően undokabb lett.

Megkérdeztem tőle tegnap mi a baja, azt monda, hogy unatkozik és velem sehova nem lehet elmenni.

Én most nagyon rosszul érzem magam emiatt, szeretem őt, de nagyon megbántott, nem vagyok egy önimádó, de most nem tudom mit tegyek. Kicsit úgy érzem, hogy senki nem áll mellettem. Ma reggel innen ment haza, egész nap nem is beszéltem vele.


nov. 19. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki a francba, ha van annyira buta és önző, hogy egy komoly sérülésed kapcsán neki az a legnagyobb gondja, hogy nem mehet veled ide-oda. Te ennél Kérdező, jobbat érdemelsz. Jah és ezt jelezném is az irányába, hogy borzasztóan gyerekes viselkedés, amit művel, az ilyen helyzetekben inkább melletted kéne állnia 100%-ban.
nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de szeretem őt, vagyis nem tudom most mit érzek.
nov. 19. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szeret! Ugye tudod?
nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen egoista seg*fejt úgy rúgnék ki, mint a szél...
nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítása szerint unatkozik. Akkor azért van veled, hogy ne unatkozzon? Most akkor döntse el, hogy játszótérre akar menni vagy párkapcsolatot akar!
nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben nem érdekelne, hogy unatkozok-e, minden segítségemet felajánlanám a szerelmemnek.
nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!