Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottunk a fiúmmal , és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a fiúmmal , és egyszerűen nem értem a viselkedését ! Letiltott , nem akar velem beszélni , elzárkózik minden kommunikáció elől ! Miert teszi ezt ?

Figyelt kérdés

Szakított , mert szerinte nem működik a kapcsolat, de nagyon mérges rám, letiltott Instagram , Whatsapp ,a saját Facebookjàt törölte ,és azt mondta ha írok neki , akkor telefonon is letilt !

A testvérével beszéltem ma és azt mondta nem tudja mi van de otthon is lekezelő , bunkó és rossz a kedve !

Nem értem az egészet 😞



2023. ápr. 9. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem egyértelmű? Ha szakítasz, kész, vége van.
2023. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Mit akarsz tőle Instán, itt-ott, ha szakítás van?

Megbeszélni? Minek?

Ellenőrizni őt, mi a helyzet? Minek?

2023. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Én sem értem minek keresed, ha megvolt a szakítás. Ha ő akarta, fogadd el és ne akarj többet, mert csak rosszabb lesz. Valszeg vmi baja volt veled, amit nem osztott meg (pl jött valaki más a képbe stb), de nem tudsz mit kezdeni. El kell őt engedned.
2023. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ha van valakije akkor nem rám mérges és nem velem bunkó !

Bocsi ha csak szerintem írtó ciki ez a letiltás dolog !

Nagyon gáz, főleg hogy rettentő bunkó velem amit nem igazán ertek !

De látom rossz helyre írtam a kérdésem !

2023. ápr. 9. 18:16
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Milyen választ vársz?

Volt egy kapcsolat, ami véget ért, két gyerek között... Ő ezt lezárta, és annak ürügyén, hogy ne kontárkodj bele az életébe (lehet, azért teszi, mert ismeri a szokásaid), kizárt az életéből...

Ennyi, nem kell túldimenzionálni, inkább a saját életeddel foglalkozz...

2023. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk mire jo ez a letiltás ?

Ez volt az első kapcsolatom , bocsánat ha nem értem !

Főleg, hogy mérges rám, holott ő szakított !

Egyébként én nem kutakodok utána , ő írta nekem hogy mindenhol letiltott és ha írok neki iMessage-en, akkor ott is le fog !

Sosem tiltottam le senkit , és ha ő szakít akkor miért ő a mérges és cirkuszol otthon is ?

Erre próbáltam volna választ kapni !

Nagyon szörnyen érzem magam emiatt !

2023. ápr. 9. 18:31
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Azt javaslom, ne kutasd az okát... Lehet, ha eljön az ideje, megkapod a választ, ne erőltesd.

Ha meg lelkileg-érzelmileg nem érzed jól magad (amit a leírtak alapján meg tudok érteni), akkor meg azon legyél, hogy minél előbb lelkileg túl tudd tenni magad azon, ami stresszt okoz ez benned...

2023. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

A letiltás arra jó, hogy lezárja végleg. Nem vagytok együtt, nem akarja, hogy mindig eszébe juss stb, mert le akarja zárni.

Lehet, hogy csak össze van zavarodva, azért annak sem olyan könnyű mindig aki szakít, lehet, hogy nem volt könnyű döntés, nekem úgy tűnik, mintha azt, hogy le akarja veled zárni a kapcsolatot, azt éreznéd úgy, mintha mérges lenne rád.

Adj neki időt, aztán lehet, hogy később majd még beszéltek vagy valami, de kicsit adj neki teret és a családtagjait se faggasd addig lehetőleg.

Ne érezd magad szörnyen, éld tovább az életed.

Biztos neked sem könnyű, de szerintem csak rosszabb lesz a helyzet, ha most ilyeneken fennakadsz.

2023. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Egyem a szíved, én megértelek, de vannak ilyenek. Amúgy igen, sima kikövetés simán elég... Letiltást mindig mocsadék dolognak tartottam.
2023. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek , irt nemrég , hogy szeretne találkozni velem, mert nagyon megbánta és szeretne mindent tisztázni ! Nem válaszoltam még neki, de jajjj annyira boldog vagyok,el sem hiszem 🙈
2023. ápr. 9. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!