Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelent a 3 hónapos szabály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a 3 hónapos szabály egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hallottam már egy párszor viszont fogalmam sincs sajnos hogy ez pontosan mit is takar
nov. 21. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapot "illik" várni a szexszel, miután összejöttél valakivel. Több oka van, ne használjon ki, ne csak arról szóljon az egész, ne legyél ribi, ismerd meg jobban a másikat, hogy el tudj majd lazulni stb. Nyilván nem szentírás, csak egy ajánlás. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivárja-e, hogy a kapcsolat kicsit jobban elmélyüljön más téren is, mielőtt lekerül a bugyi.
nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
29%

#1 és Kérdező!

Ez egy oltári nagy butaság! N

nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Az a dolog lényege, hogy ezt mindenki saját maga döntheti el. Leginkább egyébként a szüzesség elvesztése/első párkapcsolat, amiben ez meghatározó lehet. Mégegyszer írom, ez csak egy ajánlás.

#1 voltam.

nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ezt jelenti (bár én még nem is hallottam róla) akkor SZERINTEM hülyeség. Nem tudnék ennyit várni nőként sem, pedig nem nagyon kalandoztam, tényleg komoly kapcsolataim voltak. Az biztos igaz hogy jobban ellazulnánk de ígyis úgyis ellazulunk szerintem 3 hónap alatt.
nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Azt írja a külföldi internet, hogy csak a 3 hónap és annak pozitív kimenetelű értékelése után jelentitek ki magatoknak, hogy egy pár vagytok. Addig nem is feltétlen jelentitek be másoknak, és szex sincs feltétlen. Nincs összeköltözés. Nincs elköteleződés. Kb. mintha csak barátkoznátok.
nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha nem kerül le a bugykó max 3 randi alatt, akkor ott elengedném a dolgot.

Pedig komoly, sokéves kapcsolataim voltak, és az ex párom és a párom is szűz volt, úgy nagyjából egy hétig. :D Én nem értem hogy bírnák ki azok akiknél megvan a kémia. Ha pedig nincs meg, akkor pedig kár sokadjára is talizni.

nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nem mindenféle netes szabályokat kell kvöetni, hanem egymásra kell tekintettel lenni. Úgy kell a kapcsolatot alakítani, hogy az mindkettőtöknek megfeleljen.

nov. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, amit #1-es írt. És ez valóban csak egy ajánlás, nem kötelező elfogadni, betartani.
nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a válaszolók milyen bordélyházakban élnek, de a szex csak házasság után jöhet szóba a Biblia szerint. Lehet inkább annak az ajánlását kéne figyelembe veni.
nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!