Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Itt vagyok én (21 éves), és van egy srác (24 éves). Ezzel a sráccal hónapokkal ezelőtt ismerkedtünk meg. Van neki egy "párja", akivel már nagyon sok éve együtt vannak de az utóbbi időszakban nagyon megromlott a kapcsolatuk. Amikor találkoztam ezzel a fiúval akkor egyből megvolt köztünk a közös téma, nagyon jól elbeszélgettünk mint akik már ezer éve ismerik egymást. Egyszer találkoztunk egy buliban ott is nagyon sokat beszéltünk és akkor mesélte el, hogy a barátnője és közte mi van. Azt mondta, nem nagyon mesélte el senkinek, nehogy a szülei és a barátnője szülei fülébe jusson, mert az ő kapcsolatuk fontos abba a családba (nem tudom miért, sosem mondta). Azt is mesélte, hogy amikor összejön a két család és a haverok, mindenki előtt megjátszák azt, hogy minden rendben van köztük.

Sokszor összefutottunk utána még és egyre mélyebb lett kettönk között ez a dolog, le is feküdtünk egymással.

De mindig csak akkor találkoztunk amikor ők nagyon rosszban voltak.Amikor kibékültek, azt elmondta nekem és nem is keresett akkor. Nagyon szerelmes lettem. Tudom, hogy ő is megszeretett de éreztük mindig ezt a gátat ami miatt ez a szerelem sosem tudott beteljesedni. De lehet nem is baj, mivel otthon nála kiderült, hogy én is képben vagyok és nem is kell mondanom, hogy a családja rám szállt teljesen.

Először még nem is vettem őket figyelembe, sose reagáltam az üzenetekre. Mindig lehordtak mindennek, hogy én teljesen megváltoztattam azt a gyereket, elvettem az eszét és, hogy mióta én vagyok rá sem lehet ismerni, agresszív lett és összevesznek az apjával, amire előtte sosem volt példa.

De én szerintem ezt a fiút sosem ismerték igazán, amikor velem volt láttam rajta, hogy önmaga. Mikor jött hozzám semmi baja nem volt, jól érezte magát velem, de mikor másnap reggel elment mindig ideges volt velem és lekezelő. A szülei azt mondták, hogy velük sosem veszekedett és a baratnőjével sem, de amikor mi veszekedtünk (mert volt olyan, sok is) akkor már annyira veszekedtünk, hogy ami előtte volt eltört mindent, utána persze bocsántot kért. Tehát én már láttam minden oldalát, azért is írom, hogy előttem önmaga volt. Kijött belőle az, hogy mindig megakart mindenkinek felelni. Nálam ez fordítva volt, mert én akartam neki megfelelni. Én sohasem írhattam neki, vagy hívhattam fel ha én szerettem volna találkozni mivel nem tudtam mikor van a baratnőjével. Tehát minden úgy volt, hogy neki jó legyen. Így hát én miattam nem tudott megváltozni mert én sosem erőltettem rá semmit.

De már az apja párja nagyon túlzásba vitte a dolgot, fenyegető üzeneteket írt és az édesanyámat szidalmazta aki már elhunyt. Ezt már nem tudtam elengedni magam mellett, nagyon csúnyán írtam neki vissza.

És most ez a srác arra nem volt képes, hogy azt mondja nekik, hogy ne bántsanak legalább mert ő keresett fel állandóan. Amikor vissza írtam ennek a nőnek csúnyán, azt mondta miért vagyok ilyen aljas?? Mindent úgy csináltam, hogy neki a legjobb legyen mert szeretem és annyit nem tesz meg értem, hogy kicsit megvéd vagy akármi. Persze vele is nagyon csúnyán összevesztem, már nem tervezek vele kibékülni mert ez nem egészséges és nem akarom magam bántani vele. De a családja, és a lány családja azóta is irkál és hangüzeneket küldenek már reggel 6-kor is ha úgy tartja kedvük..nem tudom már mit csináljak, hogy leszálljanak rólam mert mindig megtalálnak mert annyian vannak mint az oroszok.

Tudom hosszú lesz de megköszönném ha elolvasod!



nov. 22. 00:53
 1/1 anonim válasza:
91%
Átrágtam magam a sorokon és a végére rájöttem, hogy igen én is pont ilyen naív voltam. Tudom milyen ez, az első szerelem meg az a végtelen naivitás amivel a dolgokat szemléled. De ezek majd elmúlnak. Ez a srác nem volt veled őszinte soha és csakis arra kellettél neki, hogy lefeküdhessen veled. Ilyenkor az ember a csillagokat is lehazudná az égről konkrétan. Valószínűleg soha nem volt rossz a viszonyuk a barátnőjével és soha nem akart szakítani vele, bármennyire is ezt szeretnéd hallani. Véleményem szerint amikor borult a bili mindent rád fogott és emiatt lettél közgyűlölet tárgya. Tiltsd le őket, légy a barátaiddal, programozz, tereld el a figyelmedet. Idővel majd sokkal jobb lesz ez. Nekem is az lett hidd el.
nov. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!