Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy beszéljük meg ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljük meg ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem másfél évig voltunk együtt.

Az eleje szép volt, boldogok voltunk együtt, viszont kb fél év után egyre több gonddal néztünk szembe. Megpróbáltuk helyrehozni, nem sikerült, ezért szakítottunk. Kezdjük ott, hogy távkapcsolatban voltunk, a hétvégéket töltöttük együtt, mert az ország 2 szélén laktunk.

Több sebből vérzett a dolog, mert én túl ragaszkodó voltam, nem hagytam neki elég teret, annyit amennyire szüksége lett volna, és sokszor túlagyaltam mindent. Emiatt is csomószor veszekedtünk. Ami még hiba volt az az, hogy nem beszéltünk eleget. Ha volt valamelyikőnknek egy problémája, volt hogy nem oldottuk meg azonnal, csak felgyűltek ezek.

Ez 1 hónapja volt.

Nem váltunk el rosszul, feljött hozzám, megbeszéltünk igazából mindent nagyon alaposan. Abban állapodtunk meg, hogy mindketten magunkba nézünk, magunkra koncentrálunk, nem beszélünk, decemberben pedig felkeressük egymást, és megbeszéljük hogy ki mire jutott. Ez mindjárt itt van, nem tudom hogy én írjak e neki, vagy várjam meg amég Ő keres.

Csomó dologra nem kaptam választ, nyilván ezt a fejezetet lezártuk, de nem tudom hogy Ő újra akarná e próbálni úgy, hogy mindketten tudjuk hogy mikkel voltak bajok.

Én sem tudom még hogy mit szeretnék. Nyilván még hiányzik, de nem tudom hogy tovább akarnék e lépni, vagy pedig megpróbálni megint.

Ez volt mindkettőnknek az első komoly kapcsolata, szóval én nagyon tanácstalan vagyok.

Szerintetek hogy kéne erről beszélni? Nem tudom hogy mit mondhatnék neki.

A kapcsolat eleje tényleg gyönyörű volt, lángolt, és nagyon szerelmesek voltunk, kérlek segítsetek


nov. 27. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

"A kapcsolat eleje tényleg gyönyörű volt, lángolt, és nagyon szerelmesek voltunk, kérlek segítsetek"


Előtte írod pár sorral, idézem:


"Én sem tudom még hogy mit szeretnék. Nyilván még hiányzik, de nem tudom hogy tovább akarnék e lépni, vagy pedig megpróbálni megint."


Szóval akkor mégis miben segítsek? Döntsem el helyetted, hogy folytatni akarod-e a kapcsolatot vagy sem?

nov. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegyük akkor fel hogy folytatni szeretném
nov. 27. 06:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából tudjátok, hogy mi volt a gond a kapcsolattal, szóval szerintem megpróbálhatjátok. Csak figyeljetek arra, hogy ezek a negatívumok ne ismétlődjenek meg.
nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!