Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szeretne, akar és gondol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne, akar és gondol szerintetek?

Figyelt kérdés

18 F

Van egy lány (idősebb nálam 2 évvel) akivel elég jóba lettünk, nagyon sokat beszéltünk/beszélünk. Megnyílt már felém, stb. Sokszor hívott programokra,de visszamondtam bizonyos okokból. Most elmentem vele és a barátainkkal, jó volt nagyon. Fogalmam sincs mit szeretne vagy akar, én viszont nagyon megkedveltem. A lényeg, hogy most az elmúlt egy hétben nem nagyon beszéltünk, nem is érdeklődött annyira mint ahogy szokott. Nem is igényli azokat a gesztusokat meg az érdeklődésemet sem. Szerintetek mi járhat a fejében, mit kéne tennem?



nov. 27. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet. Vagy ismerkedik valaki mással, vagy csak taktika vagy igazából tényleg bármi lehet.

A legegyszerűbb , ha megkérdezed tőle.

nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is simán lehet ám, hogy csak jó fejnek tart, és csak barátkozik. Tudom, hogy te szeretnél többet belelátni, ha már egyszer megkedvelted, de ha nem érdeklődik, nem keres, akkor szerintem nem "úgy" néz rád.


Én eddig akármikor ismerkedtem mindig ők kerestek engem (fiú vagyok), és mindig ők kezdeményeztek beszélgetést, még élőben is.


De tényleg jobb ha rákérdezel. Az is lehet, hogy van barátja.

nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul esett neki hogy visszamondtad a programokat. Ha tényleg érdekel a lány hívd el te valahova aztán majd kialakul
dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!